مجله تفر یحی آموزشی

سکـــــــوت مـــــــــــردان Reviewed by Momizat on . سکـــــــوت مـــــــــــردان امیر خجسته کاشانی روان شناس و مدرس دانشگاه اظهار کرد: به طور معمول هنگامیکه مردان وارد منزل می شوند به دلیل فشار روانی کار نیاز به سکـــــــوت مـــــــــــردان امیر خجسته کاشانی روان شناس و مدرس دانشگاه اظهار کرد: به طور معمول هنگامیکه مردان وارد منزل می شوند به دلیل فشار روانی کار نیاز به Rating:
شما اینجا هستید: خانه » روانشناسی و مشاوره » سکـــــــوت مـــــــــــردان

سکـــــــوت مـــــــــــردان

سکـــــــوت مـــــــــــردان

امیر خجسته کاشانی روان شناس و مدرس دانشگاه اظهار کرد: به طور معمول هنگامیکه مردان وارد منزل می شوند به دلیل فشار روانی کار نیاز به آرامش و استراحت دارند که وظیفه زنان فراهم آرودن این آرامش روانی است که با پذیرایی و خوشامدگویی مناسب فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: برخی از زنان کنجکاوند که مشکلات و مسائل خارج از خانه را از زبان همسرشان بشنوند اما پرسیدن این وقایع در بدو ورود همسر جایز نبوده و سبب می‌شود که این مشکلات برای مردان یادآوری شود.
خجسته کاشانی خاطر نشان کرد: برخی از افراد به هنگام عصبانیت سکوت کرده و احتیاج به آرامش دارند که لازم است زنان سکوت مردان را نشکنند و به آنان فرصت لازم برای بدست آوردن آرامش را بدهند.
این روان شناس به زنان توصیه کرد: احترام به سکوت و آرامش مردان لازم است زیرا که سبب پر رنگ شدن عواطف بین آنها می‌شود.

 

سکـــــــوت مـــــــــــردان

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا