مجله تفر یحی آموزشی

گرت بیل به خاطر پدرزن خلافکارش مکان عروسیشان را عوض کرد Reviewed by Momizat on . به نقل از نشریه سان، گرت بیل که چندی پیش از نامزد خود برای آغاز رسمی زندگی مشترک‌شان پاسخ مثبت گرفت، قصد دارد لطف بزرگی در حق پدر او انجام دهد و به‌خاطر او مراس به نقل از نشریه سان، گرت بیل که چندی پیش از نامزد خود برای آغاز رسمی زندگی مشترک‌شان پاسخ مثبت گرفت، قصد دارد لطف بزرگی در حق پدر او انجام دهد و به‌خاطر او مراس Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گرت بیل به خاطر پدرزن خلافکارش مکان عروسیشان را عوض کرد

گرت بیل به خاطر پدرزن خلافکارش مکان عروسیشان را عوض کرد

محبوب کن - فیس نما

به نقل از نشریه سان، گرت بیل که چندی پیش از نامزد خود برای آغاز رسمی زندگی مشترک‌شان پاسخ مثبت گرفت، قصد دارد لطف بزرگی در حق پدر او انجام دهد و به‌خاطر او مراسم ازدواجش را در شهر نیویورک برگزار کند.
گرت بیل به خاطر پدرزن خلافکارش مکان عروسیشان را عوض کرد
مارتین رایس جونز، پدر همسر بیل به جرم کلاهبرداری دو میلیون یورویی از ۲۵۰ نفر در یکی از زندان‌های نیویورک حبس است، اما ظاهراً او در صورتی که رفتار مناسبی داشته باشد، می‌تواند برای مراسم دخترش یک هفته مرخصی بگیرد هرچند که اجازه خارج شدن از نیویورک را ندارد و به‌همین دلیل مهاجم رئال مادرید و همسرش تصمیم دارند که مراسم ازدواج‌شان را در این شهر بگیرند تا پدر نامزد مهاجم رئال نیز بتواند در آن شرکت داشته باشد.

e1df3a32d1c957e1aaf3e5ea6c16c61a

یکی از منابع نزدیک به بیل ۲۷ ساله گفت: گرت از کودکی در کنار مارتین (پدر نامزدش) بزرگ شده، او را می‌شناسد و آنها با هم رابطه صمیمانه‌ای دارند. مسلماً بیل و «اِما» دوست داشتند که مراسم عروسی‌شان را در ولز برگزار کنند، اما برای آنها مهم بود که مارتین نیز در مراسم‌شان حضور داشته باشد.

به این ترتیب بیل مراسم ازدواجش را در کشوری برگزار می‌کند که تیم باشگاهی‌‌اش هم این روزها برای برگزاری اردوی تابستانی پیش‌فصلش در آنجا به‌سر می‌برد. کهکشانی‌ها پنجشنبه هفته جاری در اولین بازی تدارکاتی‌شان در جام قهرمانان بین‌المللی به مصاف پاری‌سن‌ژرمن می‌روند.

گرت بیل به خاطر پدرزن خلافکارش مکان عروسیشان را عوض کرد

۱۴۱ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا