مجله تفر یحی آموزشی

کشتی گیران طلایی المپیک لندن ناکام در ریو / نوروزی هم حذف شد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : پس از حذف حمید سوریان از رقابت های المپیک،امید نوروزی هم از این رقابت ها کنار رفت تا دومین طلایی ایران در المپیک لندن هم با ناکامی از الم مجله اینترنتی کافه 7 : پس از حذف حمید سوریان از رقابت های المپیک،امید نوروزی هم از این رقابت ها کنار رفت تا دومین طلایی ایران در المپیک لندن هم با ناکامی از الم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کشتی گیران طلایی المپیک لندن ناکام در ریو / نوروزی هم حذف شد

کشتی گیران طلایی المپیک لندن ناکام در ریو / نوروزی هم حذف شد

مجله اینترنتی کافه 7 : پس از حذف حمید سوریان از رقابت های المپیک،امید نوروزی هم از این رقابت ها کنار رفت تا دومین طلایی ایران در المپیک لندن هم با ناکامی از المپیک ریو کنار برود.
امید نوروزی با وجود بهره بردن از قرعه ای بسیار خوب نتوانست عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و با یک شکست و یک پیروزی از رقابت ها المپیک ریو کنار رفت.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
نوروزی پس از پیروزی نزدیک 2 بر یک مقابل حریف گمنام خود از ونزوئلا مقابل شامگی بولکوادزه دارنده مدال برنز اروپا در سال 2016 و قهرمان جوانان جهان در سال 2014 از گرجستان 2 بر صفر شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر گرج در مرحله نیمه نهایی مقابل داوور استفانک صرب، نوروزی وداع تلخی با المپیک ریو داشت. کشتی‌گیر صربستانی این مسابقه را 7-0 برنده شد.
قاسم رضایی نیز دیگر کشتی گیر ایران در روز پایانی بود که او نیز پس از کسب یک پیروزی 8 بر صفر مقابل کشتی گیر ونزوئلا در دور بعد مقابل کشتی گیر نه چندان مطرح کوبا با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد تا با این شکست ناکامی کشتی فرنگی ایران در المپیک ریو کامل شود.
حذف و شکست چهره‌های شاخص کشتی فرنگی ایران در المپیک ریو در حالی رقم خورد که مهمترین عامل شکست کشتی گیران ایرانی تحلیل شدید قوای جسمانی و به قول معروف وا دادن در سه دقیقه دوم مبارزاتشان آن هم مقابل حریفان گمنام جهانی بود و مشخص نیست فرنگی کاران ایران که طی یکسال اخیر مدام در اردوهای مختلف تیم ملی زیر نظر بنا کار کرده اند چرا تا این حد با مشکل جسمانی مواجه بودند.
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک ریو همان ترکیب ایران در المپیک چهار سال پیش لندن بود.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا