مجله تفر یحی آموزشی

چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور! Reviewed by Momizat on . چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!   علی دایی پیشنهاد سرمربیگری در تراکتور را قبول کرده و خواستار مذاکره با هیات مدیره شده است. چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد ت چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!   علی دایی پیشنهاد سرمربیگری در تراکتور را قبول کرده و خواستار مذاکره با هیات مدیره شده است. چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد ت Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!

چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!

چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!

 

علی دایی پیشنهاد سرمربیگری در تراکتور را قبول کرده و خواستار مذاکره با هیات مدیره شده است.
علی دایی بزرگترین بمب نقل و انتقالات آماده انفجار/ چشمک یک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تراکتوری ها که برای سرمربیگری فصل آینده تیم خود با مربیان زیادی در حال مذاکره هستند، تماسی را با علی دایی داشته و نظر او جهت اعلام به هیات مدیره باشگاه را جویا شده اند.

 

منابع نزدیک به این باشگاه تبریزی مدعی شده اند که علی دایی رضایت ضمنی خود را برای هدایت تراکتورسازان داده است و اعلام کرده است که شما در هیات مدیره مطرح کنید و اگر نظر آنها مثبت بود برای اعلام برنامه و در خواست برنامه از آنان باید مستقیما با هیات مدیره وارد مذاکره شوم.

 

آیا شهریار فوتبال ایران بلاخره طلسم تراکتوری نشدن خود را خواهد شکست؟ این انتقال می تواند بزرگترین بمب نقل و انتقالات در این فصل باشد.

 

اسپورت تی وی

چشمک پرسپولیسی به پیشنهاد تراکتور!

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا