مجله تفر یحی آموزشی

پیروزی شیرین شاگردان لوزانو برابر مصر / ایران به جمع هشت تیم برتر صعود کرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 :  تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در المپیک ریو برابر مصر به میدان رفت و این تیم را ۳ بر صفر شکست داد تا با ثبت دومین برد خود در مجله اینترنتی کافه 7 :  تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در المپیک ریو برابر مصر به میدان رفت و این تیم را ۳ بر صفر شکست داد تا با ثبت دومین برد خود در Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیروزی شیرین شاگردان لوزانو برابر مصر / ایران به جمع هشت تیم برتر صعود کرد

پیروزی شیرین شاگردان لوزانو برابر مصر / ایران به جمع هشت تیم برتر صعود کرد

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ :  تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در المپیک ریو برابر مصر به میدان رفت و این تیم را ۳ بر صفر شکست داد تا با ثبت دومین برد خود در المپیک حضورش را در جمع هشت تیم برتر مسجل کند.

بعد از شب خوشی که کیانوش رستمی با طلایی که برای ایران آورد رقم زد حالا نوبت تیم‌ملی والیبال است تا با صعود به مرحله بعد شرایط را شیرین‌تر از قبل کند. در صورت پیروزی ایران مقابل مصر تا حد زیادی حضور ایران در مرحله بعدی قطعی می‌شود چراکه ایران با دو برد از مصر یک بردی بالاتر قرار می‌گیرد و بازی بعد مصر با آرژانتین خواهد بود و ایران با روسیه که برد برای دو تیم در آن دیدار سخت خواهد بود.
لوزانو کار برای برد مصر را با ترکیب برنده‌اش مقابل کوبا آغاز کرد و سعید معروف، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، محمد موسوی، عادل غلامی و مهدی مرندی را به زمین فرستاد. بار حمله ایران در ابتدای بازی بیشتر روی دوش شهرام محمودی بود که او فوق‌العاده ظاهر شد اما بازی بسیار نزدیک پیش رفت اما دفاع‌های به موقع موسوی و باتجربه بازی کردن تک‌تک والیبالیست‌ها در نهایت ست اول را با امتیاز ۲۸ -۲۶ به سود ایران خاتمه داد.

والیبال-المپیک
بازی در ست دوم کمی متفاوت با ست اول آغاز شد تا جایی که مصر توانست در امتیازاتی از ایران پیش بیفتد اما چند تعویض به موقع، ورود غفور و مهدوی به زمین اوضاع کاملا متفاوت شد. میلاد عبادی‌پور ستاره ست دوم بود که همراه فرهاد قائمی وظیفه سختی مقابل سرویس‌های کاملا ریسکی و آب و آتشی مصری‌ها داشتند. در نهایت والیبالیست‌های ایرانی بسیار با حوصله و کم اشتباه ظاهر شدند تا ست دوم هم با امتیازات ۲۵ – ۲۲ به سود ایران به پایان برسد تا برای برد و صعود تنها یک ست دیگر نیاز باشد.
ایران برای پیروزی و تمام کردن کار صعود به یک ست نیاز داشت که آن تمرکز در سومین ست را می‌طلبید. این بهترین نمایش بازیکنان ایران در طول این بازی بود که با کمترین اشتباه و بیشترین تمرکز ست سوم و در مجموع بازی را به سود خود به پایان رساند تا برای صعود به مرحله بعد کار چندان سختی نداشته باشند. پایان این ست با امتیازات ۲۵ بر ۱۶ به سود شاگردان لوزانو به پایان رسید تا موقتا در رده سوم قرار بگیرند.

۱۲۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا