مجله تفر یحی آموزشی

پرسپولیس شکایت خود را از رامین رضاییان پس نگرفت Reviewed by Momizat on . پرسپولیس شکایت خود را از رامین رضاییان پس نگرفت رئیس کمیته انضباطی در خصوص این پرونده توضیح می دهد:« شکایت این باشگاه از طریق مقامات فدراسیون فوتبال به کمیته ان پرسپولیس شکایت خود را از رامین رضاییان پس نگرفت رئیس کمیته انضباطی در خصوص این پرونده توضیح می دهد:« شکایت این باشگاه از طریق مقامات فدراسیون فوتبال به کمیته ان Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پرسپولیس شکایت خود را از رامین رضاییان پس نگرفت

پرسپولیس شکایت خود را از رامین رضاییان پس نگرفت

محبوب کن - فیس نما

پرسپولیس شکایت خود را از رامین رضاییان پس نگرفت

رئیس کمیته انضباطی در خصوص این پرونده توضیح می دهد:« شکایت این باشگاه از طریق مقامات فدراسیون فوتبال به کمیته انضباطی رسیده بود.

518738_825

چون که آن‌ها هزینه‌ دادرسی و مستندات خود را ارسال نکرده بودند به باشگاه پرسپولیس اخطار رفع نقص فرستادیم که بخش‌هایی از نواقص از جمله هزینه دادرسی و مستندات قرارداد را رفع کردند اما دو مورد دیگر از جمله اسناد پرداختی را هنوز به کمیته انضباطی تحویل نداده‌اند. چون برای پرونده وقت رسیدگی تعیین شده، باشگاه پرسپولیس و رامین رضاییان یا نماینده‌اش تا روز رسیدگی به پرونده باید مدارک خود را کامل کنند و در جلسه حضور داشته باشند.

وقت رسیدگی به این پرونده هفته آتی است.به عقیده بعضی از پیشکسوتان بهتر است پرسپولیس با این بازیکن به توافق برسد و برای خود در فصل بعد حاشیه درست نکند.

پرسپولیس شکایت خود را از رامین رضاییان پس نگرفت

۱۹۴ total views, 3 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا