مجله تفر یحی آموزشی

پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل دیدگان 60 هزار تماشاچی با تساوی یک بر یک مقابل فولاد رضایت داد Reviewed by Momizat on . به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : در ادامه دیدارهای هفته دوم شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت 20:4 به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : در ادامه دیدارهای هفته دوم شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت 20:4 Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل دیدگان 60 هزار تماشاچی با تساوی یک بر یک مقابل فولاد رضایت داد

پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل دیدگان 60 هزار تماشاچی با تساوی یک بر یک مقابل فولاد رضایت داد

به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : در ادامه دیدارهای هفته دوم شانزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دو تیم پرسپولیس و فولاد خوزستان از ساعت 20:45 امشب (دوشنبه) به مصاف هم رفتند که دیدار با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید. برای فولاد در این دیدار عبدالله ناصری در دقیقه 67 موفق به گلزنی شد و گل پرسپولیس را نیز وحید امیری در دقیقه 74 وارد دروازه تیم میزبان کرد.
پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل دیدگان 60 هزار تماشاچی با تساوی یک بر یک مقابل فولاد رضایت داد
پرسپولیس در این دیدار با ترکیب؛ علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، علی علیپور و وحید امیری به میدان آمد.
نعیم سعداوی نیز در این مسابقه تیمش را با ترکیب؛ مهرداد طهماسبی، محمد اهل‌شاخه، عبدالله کرمی، حمید بوحمدان، اکبر ایمانی، چاگودنگو دکو نفیاس، بهرام رشید فرخی، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، میلاد بدرقه و محمود مطلق‌زاده راهی میدان کرد.
a2h6kkrz6
نیمه اول:
دقیقه 5: ارسال دقیق حسین ماهینی با ضربه سر امید عالیشاه راهی اوت شد.
دقیقه 18: شوت سرکش امید عالیشاه توسط مهرداد طهماسبی برگشت داده شد، اما وحید امیری نتوانست توپ برگشتی را به گل تبدیل کند و ضربه‌اش از کنار دروازه راهی اوت شد.
دقیقه 33: علی علیپور با ضربه سر توپ خوبی را برای وحید امیری در کنار محوطه جریمه مهیا کرد و این بازیکن با یک ضربه محکم دروازه‌ فولاد را به‌طور جدی تهدید کرد.
پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل دیدگان 60 هزار تماشاچی با تساوی یک بر یک مقابل فولاد رضایت داد
نیمه دوم:
دقیقه 47: اشتباه فاحش مهرداد طهماسبی در مهار توپ باعث شد وحید امیری در محوطه شش قدم فولاد صاحب موقعیت شود، اما ضربه این بازیکن در حالت نامتعادل با دخالت مدافعان و دروازه‌بان تیم مهمان راهی کرنر شد.
دقیقه 51: کمال کامیابی‌نیا اولی کارت زرد بازی را از داور دریافت کرد.
دقیقه 54: ارسال خوب عالیشاه با ضربه سر بی‌دقت احمدزاده در یک فرصت ایده‌آل راهی اوت شد.
دقیقه 55: این بار مسلمان، عالیشاه را صاحب موقعیت خوبی در محوطه جریمه فولاد کرد، اما ضربه بدون زاویه او توسط طهماسبی مهار شد.
دقیقه 57: ارسال دقیق ماهینی در بهترین شکل روی سر عالیشاه فرود آمد، اما ضربه این بازیکن در آستانه ورود به دروازه توسط طهماسبی با پا دفع شد.
 دقیقه 63: عبدالله ناصری به جای میلاد بدرقه راهی میدان شد.
دقیقه 67: ناصری دقایقی بعد از ورودش به میدان در یک فرار تند و تیز ربیع‌خواه را جا گذاشته و از زاویه بسته با ضربه‌ای محکم دروازه بیرانوند را باز کرد.
دقیقه 68:  طارمی به جای علیپور به میدان آمد.
دقیقه 72: مهدی طارمی در دو صحنه با شوت و ضربه سر دروازه فولاد را تهدید کرد و در نهایت به خاطر تمارض یک کارت زرد هم از داور بازی دریافت کرد.
دقیقه 74: ارسال کامیابی‌ینا از جناح با اشتباه مدافعان فولاد در دفع توپ همراه شد و این امیری بود که در شلوغی محوطه جریمه فولاد یا یک ضربه دقیق گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.
دقیقه 87: طارمی با یک چرخش عالی و ضربه‌ای فنی دروازه فولاد را به طور جدی تهدید کرد.
دقیقه 87: احمدزاده جای خود را به پریمیوف اوکراینی داد.
دقیقه 88: پریمیوف روی ضربه کرنر صاحب فرصت عالی گلزنی شد اما ضربه سرش را با بی‌دقتی به اوت زد.
پرسپولیس در ورزشگاه آزادی مقابل دیدگان 60 هزار تماشاچی با تساوی یک بر یک مقابل فولاد رضایت داد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا