مجله تفر یحی آموزشی

پرسپولیس برای رضاییان مشکل درست کرد Reviewed by Momizat on . ماجرای رامین رضاییان و پرسپولیس به مرحله حساسی رسیده است.باشگاه ریزه اسپور در حالی هنوز برای او تقاضای آی تی سی نکرده که در قرارداد وی بندی وجود دارد که اعتبار ماجرای رامین رضاییان و پرسپولیس به مرحله حساسی رسیده است.باشگاه ریزه اسپور در حالی هنوز برای او تقاضای آی تی سی نکرده که در قرارداد وی بندی وجود دارد که اعتبار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پرسپولیس برای رضاییان مشکل درست کرد

پرسپولیس برای رضاییان مشکل درست کرد

ماجرای رامین رضاییان و پرسپولیس به مرحله حساسی رسیده است.باشگاه ریزه اسپور در حالی هنوز برای او تقاضای آی تی سی نکرده که در قرارداد وی بندی وجود دارد که اعتبار قرارداد را منوط به صدور آی تی سی دانسته است.

پرسپولیس برای رضاییان مشکل درست کرد

طی روزهای اخیر برخی رسانه ها به نقل از کارشناسان حقوقی ورزش اعلام کرده اند چنانچه باشگاه ریزه اسپور درخواست آی تی سی رضاییان را به ایران ارسال کند و باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال آی تی سی او را ظرف پانزده روز صادر نکند فیفا اتوماتیک وار آی تی سی را صادر خواهد کرد.اگر اینگونه باشد پس چه نیازی به درخواست آی تی سی خواهد بود و اصولا آیا فلسفه وجودی آی تی سی خنده دار نخواهد بود؟

این گفته ها برداشتی اشتباه از مقررات فیفا است.در صورتی که باشگاه پرسپولیس و فدراسیون ایران ظرف پانزده روز پس از درخواست فدراسیون ترکیه،هیچ پاسخی اعم از مثبت و منفی به آن درخواست ندهند فدراسیون ترکیه و نه فیفا ،می تواند آی تی سی موقت صادر کند.بعد از آن باشگاه اولیه ظرف یکسال حق اعتراض به کمیته وضعیت بازیکنان فیفا را دارد تا آن آی تی سی را باطل کند.

19814_orig
حالا اما قطعا پرسپولیس و متعاقب آن فدراسیون ایران درخواست باشگاه ریزه و فدراسیون ترکیه را بی جواب و مسکوت نمی گذارند و پاسخ خواهند داد که رامین رضاییان قرارداد دارد پس فدراسیون ترکیه نمی تواد آی تی سی موقت صادر کند.

در چنین حالتی باشگاه ترکیه ای یا خود رضاییان باید در فیفا طرح دعوی کنند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.این موضوع زمانبر خواهد بود و مشخص نیست آیا باشگاه ریزه اسپور منتظر رضاییان می ماند یا باستناد بند قراردادش که اعلام می دارد اعتبار قرارداد منوط به صدور آی تی سی است قرارداد را ملغی اعلام کرده و قید این بازیکن را خواهد زد.

نکته مبهم و البته مهم آنجاست که باشگاه ریزه اسپور هنوز در سیستم TMSبرای رضاییان درخواست آی تی سی نکرده و برخی بر این باورند که آنها قصد دارند توانایی فنی این بازیکن را محک بزنند و اگر احساس کنند وی کارآیی دلخواه را ندارد بدون درخواست آی تی سی و مستند به همان بند مورد اشاره قید او را بزنند.

پرسپولیس برای رضاییان مشکل درست کرد

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا