مجله تفر یحی آموزشی

هافبک جدید تیم چلسی Reviewed by Momizat on . هافبک جدید تیم چلسی هافبک فرانسوی فصل قبل لسترسیتی به تیم چلسی پیوست تا از این فصل زیر نظر کونته فوتبالش را ادامه دهد. چلسی(Chelsea) که تاکنون توانسته میچی باتش هافبک جدید تیم چلسی هافبک فرانسوی فصل قبل لسترسیتی به تیم چلسی پیوست تا از این فصل زیر نظر کونته فوتبالش را ادامه دهد. چلسی(Chelsea) که تاکنون توانسته میچی باتش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هافبک جدید تیم چلسی

هافبک جدید تیم چلسی

هافبک جدید تیم چلسی

هافبک فرانسوی فصل قبل لسترسیتی به تیم چلسی پیوست تا از این فصل زیر نظر کونته فوتبالش را ادامه دهد.

چلسی(Chelsea) که تاکنون توانسته میچی باتشوایی(Michy Batshuayi) را در خط حمله به خدمت بگیرد، بعد از توافق با انگولو کانته(N’Golo Kanté)، این بازیکن فرانسوی را جذب کرد. از این بازیکن به عنوان کلود ماکلله(Claude Makélélé) جدید فوتبال یاد می شود.

چلسی با قراردادی 5 ساله به ارزش 32 میلیون پوند این بازیکن را به خدمت گرفته است. کانته بعد از حضور در چلسی درباره این انتقال گفت: خیلی خوشحالم به چلسی پیوستم. این انتخاب هوشمندانه بود. چلسی تیم بزرگی است و فرصت خوبی برای پیشرفت برای من ایجاد خواهد کرد. در چلسی که یکی از بزرگترین تیم های اروپاست در کنار بهترین بازیکنان و مربی بزرگی چون کونته(Antonio Conte) خواهم بود. من فصل اول خیلی خوبی در انگلیس داشتم و امیدوارم با چلسی بتوانم این روند را ادامه دهم.

این بازیکن 25 ساله دومین خرید چلسی خواهد بود. او یک سال قبل در حالی که نام و نشانی نداشت از ‘کان فرانسه’ به لسترسیتی(Leicester City) پیوست و بعد از قهرمانی در لیگ برتر، توانست برای یورو 2016 به تیم ملی فرانسه دعوت شود و به میدان برود.

هافبک جدید تیم چلسی

منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا