مجله تفر یحی آموزشی

نکونام منفجر میشود / نکونام درصدد پاسخی سخت و تند و تیز به سیدجواد هاشمی Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : اعتراض ها از سوی اعضای تیم هنرمندان به جواد نکونام و دیگر ستاره هایی که مسابقه اخیر را تحریم کردند، به صدور یک بیانیه منجر خواهد شد. قرار مجله اینترنتی کافه 7 : اعتراض ها از سوی اعضای تیم هنرمندان به جواد نکونام و دیگر ستاره هایی که مسابقه اخیر را تحریم کردند، به صدور یک بیانیه منجر خواهد شد. قرار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نکونام منفجر میشود / نکونام درصدد پاسخی سخت و تند و تیز به سیدجواد هاشمی

نکونام منفجر میشود / نکونام درصدد پاسخی سخت و تند و تیز به سیدجواد هاشمی

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : اعتراض ها از سوی اعضای تیم هنرمندان به جواد نکونام و دیگر ستاره هایی که مسابقه اخیر را تحریم کردند، به صدور یک بیانیه منجر خواهد شد.
قرار بود دیدار ستارگان ایران برابر ستارگان لالیگا به مناسبت خداحافظی نکونام و با حضور ستاره های فوتبال برگزار شود اما اختلافاتی پیش آمد و نکونام و برخی چهره های مطرح از حضور در این بازی خودداری کردند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
این مسئله با انتقادهای زیادی از سوی اعضای فوتبالی و غیر فوتبالی تیم هنرمندان مواجه شد و آخرین نمونه هم به جواد هاشمی مربوط می شود که بیانیه تند و توهین آمیزی علیه نکونام منتشر کرد.
حالا خبر رسیده که نکونام و دوستانش قصد دارند بیانیه ای در این خصوص منتشر و پاسخ انتقادها را بدهند. آنها در این مدت از شفاف نبودن برخی مسائل و وجود پشت پرده ها صحبت کرده اندو باید دید در این بیانیه پشت پرده های این بازی افشا می شود یا خیر.

۱۲۵ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا