مجله تفر یحی آموزشی

موفق ترین ورزشکار بدنساز زن آمریکایی Reviewed by Momizat on . موفق ترین ورزشکار بدنساز زن آمریکایی 'ارنستین شفرد' 80 ساله آمریکایی که زاده شهر بالتیمور ایالت مریلند است لقب پیرترین ورزشکار فعال پرورش اندام زنان را به خود ا موفق ترین ورزشکار بدنساز زن آمریکایی 'ارنستین شفرد' 80 ساله آمریکایی که زاده شهر بالتیمور ایالت مریلند است لقب پیرترین ورزشکار فعال پرورش اندام زنان را به خود ا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » موفق ترین ورزشکار بدنساز زن آمریکایی

موفق ترین ورزشکار بدنساز زن آمریکایی

محبوب کن - فیس نما

146664964078024916

موفق ترین ورزشکار بدنساز زن آمریکایی

‘ارنستین شفرد’ ۸۰ ساله آمریکایی که زاده شهر بالتیمور ایالت مریلند است لقب پیرترین ورزشکار فعال پرورش اندام زنان را به خود اختصاص داده است. او از سن ۵۶ سالگی وزرش پرورش اندام را آغاز کرده و هم اینک پیرترین پرورش اندام کار زن در دنیا است و از این جهت نام او در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است.

او در شانزدهم ماه جاری میلادی  تولد هشتاد سالگی خود را جشن گرفت. او در تولد هشتاد سالگی خود با نوشتن مطلبی در صفحه فیسبوک خود با سپاسگزاری از خدا به خاطر دادن بدن سالمی به او گفته است که همچنان به ورزش پرورش اندام در دهه نهم عمر خود ادامه خواهد داد.

این پرورش اندام کار آمریکایی صبح ها ساعت ۳ بامداد از خواب برمی خیزد و ورزش می کند. او در طول هفته بیش از ۱۳۰ کیلومتر می دود. برنامه اصلی غذای او سفیده تخم مرغ، مرغ آب پز، سبزی و مقدار زیادی آب است. او روزانه از طریق این مواد غذایی ۱۷۰۰ کالری دریافت می کند. او گفته است هیچ نوع مکمل دارویی مصرف نمی کند.

موفق ترین ورزشکار بدنساز زن آمریکایی

منبع:سایت سیمرغ

۲۰۴ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا