مجله تفر یحی آموزشی

ملی پوش نفت در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس Reviewed by Momizat on . مشخص شدن وضعیت بازیکن فصل پیش نفت تهران به بعد از مذاکره او با قطری‌ها موکول شد. ملی پوش نفت  در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، طی 4 مشخص شدن وضعیت بازیکن فصل پیش نفت تهران به بعد از مذاکره او با قطری‌ها موکول شد. ملی پوش نفت  در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، طی 4 Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ملی پوش نفت در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس

ملی پوش نفت در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس

مشخص شدن وضعیت بازیکن فصل پیش نفت تهران به بعد از مذاکره او با قطری‌ها موکول شد.
وحید امیری تعلل یک ملی پوش در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس

ملی پوش نفت  در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، طی 48 ساعت گذشته بسیاری منتظر حضور دومین بازیکنی بودند که قرار بود راهی باشگاه پرسپولیس شود و با امضای قرارداد دومین صید بزرگ این تیم لقب گیرد که این انتظار ثمره ای در بر نداشت.

جالب اینکه برخی فقط می دانستند بازیکن بزرگی قرار است در باشگاه حاضر شود اما از نام این بازیکن بی خبر بودند. این بازیکن که صحبت حضورش در باشگاه بود وحید امیری بازیکن ملی پوش نفت تهران است.

 اما ظاهرا به دلیل پیشنهاد نصف و نیمه ای که امیری از قطر دارد این بازیکن تصمیم گرفت مقداری صبر کند تا اگر با تیم قطری به توافق نرسید و پیشنهاد مورد قبول وی واقع نشد سریع اقدام به تصمیم گیری کند.

 امیری که از استقلال هم پیشنهاد دارد مایل است به دلیل ثبات خوب باشگاه پرسپولیس و شرایط مالی مناسب این تیم چنانچه راهی قطر نشود پیراهن پرسپولیس را برای فصل بعد به تن کند.

 گفتنی است مدیر برنامه های این بازیکن مشغول بررسی پیشنهادات خارجی این بازیکن است هر چند که شاید در نهایت و به زودی برای عقد قرارداد داخلی راهی باشگاه پرسپولیس شوند.

                           ملی پوش نفت  در یک قدمی پیوستن به پرسپولیس

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا