مجله تفر یحی آموزشی

مشکل جدی استقلال در بدن سازی و اختلاف نظر با مربی بدنساز Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : بعد از تساوی پیکان و استقلال یکی از شاگردان منصوریان در رختکن، رو به یکی دیگر از بازیکنان گفت: «از دقیقه 10 به بعد پایم در زمین می لرزید. مجله اینترنتی کافه 7 : بعد از تساوی پیکان و استقلال یکی از شاگردان منصوریان در رختکن، رو به یکی دیگر از بازیکنان گفت: «از دقیقه 10 به بعد پایم در زمین می لرزید. Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مشکل جدی استقلال در بدن سازی و اختلاف نظر با مربی بدنساز

مشکل جدی استقلال در بدن سازی و اختلاف نظر با مربی بدنساز

مجله اینترنتی کافه 7 : بعد از تساوی پیکان و استقلال یکی از شاگردان منصوریان در رختکن، رو به یکی دیگر از بازیکنان گفت: «از دقیقه 10 به بعد پایم در زمین می لرزید. احساس می کردم از نظر بدنی کم آورده ام. بدنم آماده نیست…» این مشکلی بود که اکثر بازیکنان استقلال روی آن نظر یکسانی داشتند. چند روز قبل یکی از بازیکنان با تجربه استقلال هم در گفت و گو با منصوریان رو به او گفت: «علی آقا ما باید در بدنسازی بیشتر فشار می آوردیم.» که منصوریان در پاسخ به او گفت: «آخر من در نفت تهران هم همین قدر روی بدن بازیکنان فشار می آوردم و دیدی که دو سال نتیجه گرفتیم.» اما گویا منصوریان حالا نظرش به طور کامل عوض شده است. روز گذشته استقلال استارت تازه ای زد و منصوریان قصد دارد بدن بازیکنان استقلال را شلاق بزند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx


منصوریان پس از مشورت با چند بازیکن تیمش، با دستیارانش هم جلسه داشت. در این جلسه جونز مربی بدنسازی استقلال هم حضور داشت. این مربی انگلیسی از ابتدای ورود به ایران تاکید داشت که استقلال باید بدنسازی سنگین کند ولی منصوریان مخالف بود و چنین اعتقادی نداشت.استقلالی ها معتقدند با حل مشکل بدنی شان می توانند برای ادامه فصل آماده شوند. اکثر بازیکنان چنین نظری دارند و منصوریان هم آن را پذیرفته است.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا