مجله تفر یحی آموزشی

مدافع جدید تیم فوتبال بارسلونا Reviewed by Momizat on . مدافع جدید تیم فوتبال بارسلونا بارسلونا سومین خرید تابستانی خود را نیز انجام داد و لوکاس دینیه را به خدمت گرفت. بارسلونا(Barcelona) بعد از جذب دنیس سوارس(Denis مدافع جدید تیم فوتبال بارسلونا بارسلونا سومین خرید تابستانی خود را نیز انجام داد و لوکاس دینیه را به خدمت گرفت. بارسلونا(Barcelona) بعد از جذب دنیس سوارس(Denis Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مدافع جدید تیم فوتبال بارسلونا

مدافع جدید تیم فوتبال بارسلونا

محبوب کن - فیس نما

مدافع جدید تیم فوتبال بارسلونا

بارسلونا سومین خرید تابستانی خود را نیز انجام داد و لوکاس دینیه را به خدمت گرفت.

بارسلونا(Barcelona) بعد از جذب دنیس سوارس(Denis Suárez) و در ادامه ساموئل اومتیتی(Samuel Umtiti) که روز گذشته جلسه معارفه خود را برگزار کرد، توانست سومین خرید تابستانی خود را نیز انجام دهد و ‘لوکاس دینیه’ را از پاری سن ژرمن(Paris Saint-Germain) با قراردادی ۵ ساله به خدمت بگیرد.

بارسلونا برای جذب این مدافع که در پست دفاع چپ بازی می‌کند مبلغ ۱۶٫۵ میلیون یورو به تیم فرانسوی پرداخت کرده است تا این بازیکن در کنار آلبا(Jordi Alba) مدافعان چپ بارسلونا برای فصل جدید باشند. در ادامه نیز باید منتظر یک مدافع راست در بارسلونا برای جانشینی دنی آلوس(Dani Alves) باشیم که با جدایی از این تیم اسپانیایی به یوونتوس(Juventus) پیوست.

منبع:سیمرغ

۱۲۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا