مجله تفر یحی آموزشی

مجری ورزشی که به قول خود عمل کرد و لخت به برنامه آمد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مجری معروف انگلیسی که گفته بود اگر لستر قهرمان لیگ برتر شود با لباس زیر برنامه اجرا می کند،سرانجام به وعده اش عمل کرد. به گزارش سرویس ورز مجله اینترنتی کافه 7 : مجری معروف انگلیسی که گفته بود اگر لستر قهرمان لیگ برتر شود با لباس زیر برنامه اجرا می کند،سرانجام به وعده اش عمل کرد. به گزارش سرویس ورز Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مجری ورزشی که به قول خود عمل کرد و لخت به برنامه آمد

مجری ورزشی که به قول خود عمل کرد و لخت به برنامه آمد

مجله اینترنتی کافه 7 : مجری معروف انگلیسی که گفته بود اگر لستر قهرمان لیگ برتر شود با لباس زیر برنامه اجرا می کند،سرانجام به وعده اش عمل کرد.

گری لینه کر عکس/ حضور مجری مشهور ورزشی با لباس زیر در تلویزیون

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، گری لینه‌کر که فصل گذشته مدعی شده بود اگر لسترسیتی قهرمان لیگ جزیره شود با لباس زیر در برنامه تحلیلی اش حاضر می شود، به قولش عمل کرد و با لباس زیر خود در این برنامه حاضر شد.

هیچ تحلیلگر و مفسری شانسی برای تیم تازه صعود کرده لستر قائل نبود اما شاگردان رانیری نشان دادند هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

لینه کر شنبه ها برنامهMATCH OF THE DAY  را روی آنتن می برد و به همین دلیل پیش از شروع برنامه، افرادی در رنگ لباس زیر مجری معروف شرط بندی کرده بودند.

گری لینه کر

109

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا