مجله تفر یحی آموزشی

لیلا رجبی : مهاجر شجاعی هرچه دلش خواست به من گفت از او شکایت میکنم / دوومیدانی را کنار میگذارم Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : دوومیدانی‌کار کشورمان گفت: مهاجرشجاعی هر آنچه دلش خواست را درباره من گفت و من از او ناراحت شدم، به خاطر همین از او شکایت می‌کنم. لیلا رجب مجله اینترنتی کافه 7 : دوومیدانی‌کار کشورمان گفت: مهاجرشجاعی هر آنچه دلش خواست را درباره من گفت و من از او ناراحت شدم، به خاطر همین از او شکایت می‌کنم. لیلا رجب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیلا رجبی : مهاجر شجاعی هرچه دلش خواست به من گفت از او شکایت میکنم / دوومیدانی را کنار میگذارم

لیلا رجبی : مهاجر شجاعی هرچه دلش خواست به من گفت از او شکایت میکنم / دوومیدانی را کنار میگذارم

مجله اینترنتی کافه 7 : دوومیدانی‌کار کشورمان گفت: مهاجرشجاعی هر آنچه دلش خواست را درباره من گفت و من از او ناراحت شدم، به خاطر همین از او شکایت می‌کنم.
لیلا رجبی درباره شایعه خداحافظی‌اش از ورزش قهرمانی اظهار داشت: برای همیشه از ورزش قهرمانی کناره‌گیری می‌کنم و دوومیدانی را کنار می‌گذارم. در این مدت نامهربانی‌های زیادی دیده‌ام و دیگر تحمل این مسائل را ندارم.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
وی افزود: تغییر تابعیت من به خاطر پول نبود و من به خاطر همسرم و دین اسلام به ایران آمدم. اما متاسفانه مهاجرشجاعی هر آنچه دلش خواست را درباره من گفت من از او ناراحت شدم و هیچ عذرخواهی هم انجام نداد. قصد دارم از مهاجرشجاعی شکایت کنم تا درباره صحبت‌هایش پاسخگو باشد.
دوومیدانی‌کار المپیکی کشورمان تصریح کرد: هیچ کسی جلودار این آقا نیست و به هر کسی هم اعتراض می‌کنیم پاسخی نمی‌شنویم. با این شرایط ترجیح می‌دهم ورزش قهرمانی را بری همیشه کنار بگذارم اما از حق خودم نمی‌گذرم و از مهاجرشجاعی شکایت خواهم کرد.
رجبی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: تا به امروز نه خانه‌ای به من داده‌اند و نه ماشینی و به کسی هم بدهکار نیستم و آنچه در توان داشتم برای ایران به کار گرفته‌ام امیدوارم مردم در طول این سال‌ها از من راضی بوده باشند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا