اخبار ورزشی

لیلا رجبی : مهاجر شجاعی هرچه دلش خواست به من گفت از او شکایت میکنم / دوومیدانی را کنار میگذارم

مجله اینترنتی کافه 7 : دوومیدانی‌کار کشورمان گفت: مهاجرشجاعی هر آنچه دلش خواست را درباره من گفت و من از او ناراحت شدم، به خاطر همین از او شکایت می‌کنم.
لیلا رجبی درباره شایعه خداحافظی‌اش از ورزش قهرمانی اظهار داشت: برای همیشه از ورزش قهرمانی کناره‌گیری می‌کنم و دوومیدانی را کنار می‌گذارم. در این مدت نامهربانی‌های زیادی دیده‌ام و دیگر تحمل این مسائل را ندارم.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
وی افزود: تغییر تابعیت من به خاطر پول نبود و من به خاطر همسرم و دین اسلام به ایران آمدم. اما متاسفانه مهاجرشجاعی هر آنچه دلش خواست را درباره من گفت من از او ناراحت شدم و هیچ عذرخواهی هم انجام نداد. قصد دارم از مهاجرشجاعی شکایت کنم تا درباره صحبت‌هایش پاسخگو باشد.
دوومیدانی‌کار المپیکی کشورمان تصریح کرد: هیچ کسی جلودار این آقا نیست و به هر کسی هم اعتراض می‌کنیم پاسخی نمی‌شنویم. با این شرایط ترجیح می‌دهم ورزش قهرمانی را بری همیشه کنار بگذارم اما از حق خودم نمی‌گذرم و از مهاجرشجاعی شکایت خواهم کرد.
رجبی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: تا به امروز نه خانه‌ای به من داده‌اند و نه ماشینی و به کسی هم بدهکار نیستم و آنچه در توان داشتم برای ایران به کار گرفته‌ام امیدوارم مردم در طول این سال‌ها از من راضی بوده باشند.

مطالب مرتبط

admin

Leave a Reply

Required fields are marked*