مجله تفر یحی آموزشی

علی کریمی : پرسپولیس باید دربی قبل را فراموش کند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : هافبک سابق پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس برای دربی 83 باید پیروزی قبلی در این مسابقه و 5 هفته اخیر در لیگ برتر را فراموش کنند. علی کریم مجله اینترنتی کافه 7 : هافبک سابق پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس برای دربی 83 باید پیروزی قبلی در این مسابقه و 5 هفته اخیر در لیگ برتر را فراموش کنند. علی کریم Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » علی کریمی : پرسپولیس باید دربی قبل را فراموش کند

علی کریمی : پرسپولیس باید دربی قبل را فراموش کند

مجله اینترنتی کافه 7 : هافبک سابق پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس برای دربی 83 باید پیروزی قبلی در این مسابقه و 5 هفته اخیر در لیگ برتر را فراموش کنند.
علی کریمی در خصوص دربی 83 اظهار داشت: امیدوارم قبل از هر چیز تماشاگران از این بازی لذت ببرند، چه آنهایی که در استادیوم حضور دارند و چه آنها که از تلویزیون بازی را می‌بینند از مسابقه لذت ببرند و شاهد یک بازی زیبا باشند.
وی افزود: شاید برخی‌ها بر این باور و تصور باشند که به دلیل شرایط متفاوت جایگاه دو تیم در جدول بتوان تیم برنده را پیش‌بینی کرد اما اصلا این طور نیست. این بازی شرایط خاص دارد و نمی‌توان از قبل برنده را پیش‌بینی کرد.

androidonlinenewsimage-aspx
کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا این دیدار پرگل می‌شود یا خیر، گفت: همه چیز امکان دارد. مثلا دربی قبل هم زیبا شد هم پرگل، در حال که کسی فکرش را نمی‌کرد که آن دربی اینقدر جذاب شود. همانطور که گفتم همه چیز بستگی به شرایط مسابقه دارد و شاید هم دیدار پرگلی از آب درآید. تنها از بازیکنان پرسپولیس می‌خواهم آن برد 4 بر 2 را فراموش کنند و همچنین نتایج 5 هفته گذشته را نیز فراموش کنند. چون اگر روی این دو مورد تمرکز کنند برایشان مشکل‌ساز می‌شود. آنها باید طوری وارد زمین مسابقه شوند که فقط به دربی فکر کنند و همه چیز را کنار گذاشته باشند.
وی در ادامه مصاحبه خود درباره تعطیلات لیگ و برگزاری بازی‌ها بعد از وقفه طولانی عنوان کرد: متاسفانه در 5-6 سال گذشته یک جورهایی به این مسئله عادت کرده‌ایم و شاهد این تعطیلات هستیم. من که نمی‌دانم اما آنطور که از صحبت مربیان می‌شنوم از این تعطیلات راضی نیستند. چون مدام بازیکنان باید در حال بدنسازی باشند واین احتمال مصدومیت را افزایش می‌دهند. در واقع باید گفت اگر این تعطیلی‌ها در لیگ نباشد باید از آن تعجب کرد.
علی کریمی در پایان صحبت‌های در مورد بهادر عبدی و اتفاقی که برای پدر و مادر او افتاده، گفت: وقتی یک نفر پدر یا مادرش را از دست می‌دهد تا مدت‌ها از لحاظ روحی به هم ریخته است و متاسفانه بهادر هر دو را همزمان با هم از دست داده و می‌توانیم برای او آرزوی صبر کنیم و از خدا بخواهیم که به او کمک کند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا