مجله تفر یحی آموزشی

عابدزاده و دستکش های تاریخی اش+عکس Reviewed by Momizat on . دستکش های تاریخی احمدرضا عابدزاده به حراج گذاشته شد.               دستکش های تاریخی عابدزاده: دستکش های تاریخی احمدرضا عابدزاده که در دیدار فراموش نشدنی تیم ملی دستکش های تاریخی احمدرضا عابدزاده به حراج گذاشته شد.               دستکش های تاریخی عابدزاده: دستکش های تاریخی احمدرضا عابدزاده که در دیدار فراموش نشدنی تیم ملی Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عابدزاده و دستکش های تاریخی اش+عکس

عابدزاده و دستکش های تاریخی اش+عکس

محبوب کن - فیس نما

دستکش های تاریخی احمدرضا عابدزاده به حراج گذاشته شد.

              دستکش های تاریخی عابدزاده:

دستکش های تاریخی احمدرضا عابدزاده که در دیدار فراموش نشدنی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه در دستان این دروازه بان بود در سایت Ebay به مبلغ ۱۱۰ هزار یورو به حراج گذاشته شد!

این دستکش ها چند سال پیش در جریان اسباب کشی احمدرضا عابدازده به منزل جدیدش به همراه چند دست لباس ورزشی دیگر که در داخل یک ساک قرار داشتند به سرقت رفته بودند. این در حالی است که در متن مربوط به مزایده ادعا شده است که این دستکش ها از یک موزه در کشور آلمان خریداری شده اند.

چندی پیش احمدرضا عابدزاده ضمن ابراز ناراحتی از این کار از مردم خواسته بود که این دستکش ها را خریداری نکنند. عابدزاده با بیان اینکه می داند فرد فروشنده سارق دستکش ها نیست و او نیز از فرد دیگری آنها را خریداری کرده از فردی که اینک دستکش ها را برای فروش گذاشته خواست تا آنها را در اختیارش گذاشته و مبلغی که بابت فروش مشخص کرده را نیز از خودش دریافت نماید.

دستکش های تاریخی عابدزاده

                                        دستکش های تاریخی عابدزاده
عکس دستکش های تاریخی عابدزاده

                                     عکس دستکش های تاریخی عابدزاده

۲۰۴ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا