مجله تفر یحی آموزشی

طلای سهراب مرادی وزنه بردار ۹۴ کیلوگرم ایران / شاید این آخرین حضورم بود Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : مرد طلایی ایران بعد از فتح ریو گفت: آرزویم این است که وزنه‌برداری ایران 3 طلا در المپیک بگیرد. به گزارش "ورزش سه"، سهراب مرادی وزنه بردار مجله اینترنتی کافه 7 : مرد طلایی ایران بعد از فتح ریو گفت: آرزویم این است که وزنه‌برداری ایران 3 طلا در المپیک بگیرد. به گزارش "ورزش سه"، سهراب مرادی وزنه بردار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » طلای سهراب مرادی وزنه بردار ۹۴ کیلوگرم ایران / شاید این آخرین حضورم بود

طلای سهراب مرادی وزنه بردار ۹۴ کیلوگرم ایران / شاید این آخرین حضورم بود

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : مرد طلایی ایران بعد از فتح ریو گفت: آرزویم این است که وزنه‌برداری ایران ۳ طلا در المپیک بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، سهراب مرادی وزنه بردار دسته ۹۴ کیلوگرم بعد از مهار ۴۰۳ کیلوگرم در مجموع طلای المپیک را از ان خود کرد. او پس از این موفقیت گفت: آرزوی من این است که وزنه‌برداری ایران ۳ مدال طلا در المپیک بگیرد و بهداد سلیمی هم مدال طلا بگیرد. من بعد از المپیک لندن مشکلاتی داشتم، اما ناامید شدم و به خانه رفتنم. بعد تصمیم گرفتم تنها تمرین کنم. همه به من می خندیدند که در سرما تمرین می‌کنم. حتی بعدش مشکل بازنشستگی اجباری داشتم.

01134520
او در ادامه افزود: تمام تلاشم را کردم چون شاید آخرین حضورم باشد. کسی از ۴ سال بعد خبر ندارد. مردم به من می گفتند چرا تلاش می‌کنی، اما من سخت کار کردم و طلا گرفتم.

۱۱۸ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا