مجله تفر یحی آموزشی

شکست سنگین روستوف با حضور سردار آزمون مقابل بایرن مونیخ Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : تیم روستوف در شب تلخ آلیانتس آره‌نای مونیخ مقهور قدرت و سرعت شاگردان کارلو آنچلوتی شد تا تفاوت فوتبال شرق و غرب اروپا نمایان شود. به گزار مجله اینترنتی کافه 7 : تیم روستوف در شب تلخ آلیانتس آره‌نای مونیخ مقهور قدرت و سرعت شاگردان کارلو آنچلوتی شد تا تفاوت فوتبال شرق و غرب اروپا نمایان شود. به گزار Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شکست سنگین روستوف با حضور سردار آزمون مقابل بایرن مونیخ

شکست سنگین روستوف با حضور سردار آزمون مقابل بایرن مونیخ

مجله اینترنتی کافه 7 : تیم روستوف در شب تلخ آلیانتس آره‌نای مونیخ مقهور قدرت و سرعت شاگردان کارلو آنچلوتی شد تا تفاوت فوتبال شرق و غرب اروپا نمایان شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم روستوف با ساختار دفاعی قدرتمندی که دارد بر خلاف موفقیت در لیگ برتر روسیه نتوانست برابر بایرنی‌ها دوام بیاورد و پنج گل را دریافت کرد.

ایوان دالیانتس، مربی تیم روستوف نیز در نشست خبری بر تفاوت فنی و فکری فوتبال روسیه و آلمان تأکید و اشاره کرد که ارائه فوتبالی همانند تیم بایرن مونیخ نیازمند تمرکز بسیار بالا و هدفمندی است که باید مبتنی بر سرعت ذهنی فوق‌العاده‌ای در به حرکت در آوردن توپ و تشخیص موقعیت‌ها باشد.

یاران آزمون و عزت‌اللهی در شب تلخ مونیخ نتوانستند همه توانمندی‌های که پیش از این به رخ رقبای قدرتمند خود در لیگ برتر روسیه و دیدارهای پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا کشیده بودند، برابر بایرن مونیخ به نمایش بگذارند.

روستوف می‌توانست شکست آبرومندانه‌تری را پذیرا شود، اما بازی در آلیانتس آره‌نای مونیخ برای تیمی که اولین دوره حضورش در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه می‌کند، آسان نبود. هر چند مربی روستوف پس از شکست سنگین تیمش، این بازی را یک آزمون بزرگ و ارزشمند برای آبی‌پوشان عنوان کرد.

تصاویر از نبرد تیم‌های بایرن مونیخ و روستوف در اولین بازی دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را مشاهده می‌کنید:

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا