مجله تفر یحی آموزشی

حکم اخراج سه بازیکن دربی 73 که سرنوشت بازی را تغییر دادند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : بهمن ماه سال ۹۰ استقلال با سرمربیگری پرویز مظلومی یکی از تلخ ترین دربی های خود را تجربه کرد. آنجا که تیم آبی پوش بازی ۲برصفر برده را با ن مجله اینترنتی کافه 7 : بهمن ماه سال ۹۰ استقلال با سرمربیگری پرویز مظلومی یکی از تلخ ترین دربی های خود را تجربه کرد. آنجا که تیم آبی پوش بازی ۲برصفر برده را با ن Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حکم اخراج سه بازیکن دربی 73 که سرنوشت بازی را تغییر دادند

حکم اخراج سه بازیکن دربی 73 که سرنوشت بازی را تغییر دادند

مجله اینترنتی کافه 7 : بهمن ماه سال ۹۰ استقلال با سرمربیگری پرویز مظلومی یکی از تلخ ترین دربی های خود را تجربه کرد. آنجا که تیم آبی پوش بازی ۲برصفر برده را با نتیجه ۳بر۲ واگذار کرد. آن روز سه ستاره پرسپولیس یعنی مهدی مهدوی کیا، ایمون زاید و حسین بادامکی پایه گذار گل های سرخپوشان شدند تا دنیزلی قهرمان لقب بگیرد.


165900hp2

حالا پس از ۵ سال محمود خوردبین پیشکسوت پرسپولیس پرده از یک اتفاق مهم قبل از آن دربی برمی دارد.

وی اظهار داشت:می توانید از سردار رویانیان درباره اتفاقات آن بازی بپرسید. دنیزلی که بعد از آن بازی قهرمان لقب گرفت چند روز پیش از دربی نامه ای را به مدیریت باشگاه ارسال کرد و در آن خواستار اخراج سه بازیکن شد و آن سه بازیکن همان سه ستاره دربی یعنی مهدوی کیا، زاید و بادامکی بودند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا