مجله تفر یحی آموزشی

حماسه سردار و روستو ما تمام ماند Reviewed by Momizat on . تیم فوتبال روستوف  امروز در حالی که سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب اصلی خود داشت در آخرین بازی خود در لیگ روسیه مقابل ترک گروزنی قرار گرفت که میل تیم فوتبال روستوف  امروز در حالی که سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب اصلی خود داشت در آخرین بازی خود در لیگ روسیه مقابل ترک گروزنی قرار گرفت که میل Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حماسه سردار و روستو ما تمام ماند

حماسه سردار و روستو ما تمام ماند

کح
تیم فوتبال روستوف  امروز در حالی که سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش کشورمان را در ترکیب اصلی خود داشت در آخرین بازی خود در لیگ روسیه مقابل ترک گروزنی قرار گرفت که میلاد محمدی را روی نیمکت داشت و در نهایت به پیروزی 2 بر صفر دست یافت.
اما پیروزی یک برصفر زسکا مسکوی صدرنشین مقابل روبین کازان در دیدار همزمان، پیروزی روستوف را بی اثر کرد تا یاران آزمون به عنوان نایب قهرمانی بسنده کنند.
آزمون در این دیدار از ابتدا بازی در ترکیب بود ولی بر خلاف دیدارهای هفته های قبل نتواست  برای تیمش گلزنی کند و در دقیقه 69 تعویض شد. سعید عزت اللهی دیگر بازیکن ایرانی روستوف مانند بازی های قبل نیمکت نشین بود.
 در سوی دیگر میدان ،میلاد محمدی مدافع ملی‌پوش کشورمان نیز در ترکیب ترک گروزنی قرار نگرفت.
به این ترتیب  پس از سی هفته ،زسکا با 65 امتیاز قهرمان لیگ برتر روسیه شد و روستوف با 63 امتیاز نایب قهرمان این رقابت ها شد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا