مجله تفر یحی آموزشی

جدال بازیکنان تیم ملی برای کنار زدن همدیگر و فیکس بازی کردن Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : اکثر بازیکنانی که در تمرینات تیم ملی حاضر هستند، سابقه حضور در استقلال یا پرسپولیس را دارند. به گزارش کاپ، با اینکه این روزها همه از حمای مجله اینترنتی کافه 7 : اکثر بازیکنانی که در تمرینات تیم ملی حاضر هستند، سابقه حضور در استقلال یا پرسپولیس را دارند. به گزارش کاپ، با اینکه این روزها همه از حمای Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جدال بازیکنان تیم ملی برای کنار زدن همدیگر و فیکس بازی کردن

جدال بازیکنان تیم ملی برای کنار زدن همدیگر و فیکس بازی کردن

مجله اینترنتی کافه 7 : اکثر بازیکنانی که در تمرینات تیم ملی حاضر هستند، سابقه حضور در استقلال یا پرسپولیس را دارند.

به گزارش کاپ، با اینکه این روزها همه از حمایت ملی صحبت می کنند و در آستانه بازی بزرگ با قطر بیشتر باید به فکر حمایت باشند اما جدال پنهانی در تمرینات تیم ملی برای جلب نظر کی روش میان بازیکنان وجود دارد. بازیکنانی که اکثرا سابقه حضور در استقلال و پرسپولیس را دارند، خیلی صمیمی در کنار یکدیگر تمرین می کنند اما هدفشان کنار زدن یکدیگر برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم کی روش است.

f27ba20f-9945-485a-87f2-709ff98d1618

با اینکه با احتساب رامین رضاییان پرسپولیس با 6 نماینده سهم بسیار بیشتری از استقلال با 2 نماینده، در ترکیب تیم ملی دارد اما بازیکنان سابقا استقلالی مثل پژمان منتظری، آندرانیک تیموریان و حتی خود جواد نکونام به عنوان دستیار کی روش، سهم آبی پوشان را افزایش داده است. البته از آن سو نیز علیرضا حقیقی، کریم انصاری فرد و چند بازیکن دیگر را نیز می توان پرسپولیسی دانست.

47a32536-1474-442e-afb1-4acce8f246c7

با این حال همه بازیکنان برای یک هدف تلاش می کنند و باید امیدوار بود که در تیم ملی رنگ برایشان اهمیتی نداشته باشد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا