مجله تفر یحی آموزشی

تازه های فوتبال+جنجال بزرگ یک دختر 14 ساله در دنیای فوتبال+عکس Reviewed by Momizat on . تازه های فوتبال+جنجال بزرگ یک دختر 14 ساله در دنیای فوتبال+عکس یک دختر 14 ساله، جنجال بزرگی در دنیای فوتبال به پا کرده است. به گزارش کافه سون این دختربچه استرال تازه های فوتبال+جنجال بزرگ یک دختر 14 ساله در دنیای فوتبال+عکس یک دختر 14 ساله، جنجال بزرگی در دنیای فوتبال به پا کرده است. به گزارش کافه سون این دختربچه استرال Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تازه های فوتبال+جنجال بزرگ یک دختر 14 ساله در دنیای فوتبال+عکس

تازه های فوتبال+جنجال بزرگ یک دختر 14 ساله در دنیای فوتبال+عکس

یک دختر 14 ساله، جنجال بزرگی در دنیای فوتبال به پا کرده است.

به گزارش کافه سون این دختربچه استرالیایی زمانی که پنج ساله بود فوتبال را شروع کرد. او که استعداد فوق العاده ای در فوتبال دارد تا به حال موفق شده با حضور در تمرینات تیم هایی همچون منچستریونایتد، منچسترسیتی و اورتون با بازیکنان این تیم ها تمرین کند.

جنجال بزرگ یک دختر در دنیای فوتبال +عکس

جنجال بزرگ یک دختر در دنیای فوتبال +عکس

او که در آستانه پیوستن به تیم کینگستون سیتی قرارداشت جنجال بزرگی در دنیای فوتبال به پا کرد، پیوستن یک دختر به یک تیم پسرانه. همین اتفاق باعث شد تا استرالیا و فدراسیون ایالتی ویکتوریا در این کشور به شدت برای ملغی کردن قرارداد این دختر و همبازی شدنش با پسرها در یک تیم حرفه ای اقدام کنند. این هافبک هجومی که طرفدار بارسلونا و سبک بازی لیونل مسی است رویای بسیار عجیب و غیر قابل باوری در سر دارد، پیوستن به تیم های بزرگ دنیا و همبازی شدن با ستاره هایی که هم جنس او نیستند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا