مجله تفر یحی آموزشی

بهداد سلیمی حریف وزنه ها شد اما حریف ناداوری نشد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : وزنه‌بردار ایران در دسته سنگین وزن پس از رکوردشکنی در حرکت یک‌ضرب، حرکت دوضرب را با ناکامی به پایان رساند. بهداد سلیمی توانست در حرکت یک‌ مجله اینترنتی کافه 7 : وزنه‌بردار ایران در دسته سنگین وزن پس از رکوردشکنی در حرکت یک‌ضرب، حرکت دوضرب را با ناکامی به پایان رساند. بهداد سلیمی توانست در حرکت یک‌ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بهداد سلیمی حریف وزنه ها شد اما حریف ناداوری نشد

بهداد سلیمی حریف وزنه ها شد اما حریف ناداوری نشد

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : وزنه‌بردار ایران در دسته سنگین وزن پس از رکوردشکنی در حرکت یک‌ضرب، حرکت دوضرب را با ناکامی به پایان رساند.

بهداد سلیمی توانست در حرکت یک‌ضرب بار دیگر تاریخ را تغییر داده و با مهار وزنه ۲۱۶ کیلوگرم، رکورد جهان و المپیک را جابه‌جا کند. این اتفاق سبب شد او با روحیه‌ای بالا به سراغ حرکت دوضرب برود.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
سلیمی برای حرکت اول خود وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه ۲۴۵ کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری قبول نکرد. در حرکت سوم این وزنه‌بردار در مهار وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی موفق نبود.
در رقابت‌های این دسته نماینده ترکمنستان در حرکت یک‌ضرب از گردونه مسابقات کنار رفت و نماینده مصر نیز در حرکت دوضرب بر روی تخته حاضر نشد. به این ترتیب، این دو ورزشکار از جریان مسابقات کنار رفتند.

۱۳۷ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا