مجله تفر یحی آموزشی

بهترین پاسور لیگ جهانی از تیم ایتالیا انتخاب شد Reviewed by Momizat on . سال ها بود که تیم ملی والیبال ایتالیا روزهای افول خود را پشت سر می گذاشت و پس از نایب قهرمانی المپیک آتن دیگر درخشش سابق خود را نداشت. با روی کار آمدن جیانرونزو سال ها بود که تیم ملی والیبال ایتالیا روزهای افول خود را پشت سر می گذاشت و پس از نایب قهرمانی المپیک آتن دیگر درخشش سابق خود را نداشت. با روی کار آمدن جیانرونزو Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بهترین پاسور لیگ جهانی از تیم ایتالیا انتخاب شد

بهترین پاسور لیگ جهانی از تیم ایتالیا انتخاب شد

محبوب کن - فیس نما
سال ها بود که تیم ملی والیبال ایتالیا روزهای افول خود را پشت سر می گذاشت و پس از نایب قهرمانی المپیک آتن دیگر درخشش سابق خود را نداشت. با روی کار آمدن جیانرونزو بلنچینی او تغییرات عمده ای در تیم ایجاد کرد به طوری که درگان تراویسا، پاسور کنونی تیم والیبال شهرداری ارومیه را کنار گذاشت و جوان ۱۹ ساله ای را به عنوان کاپیتان اول در ترکیب اصلی جای داد.
سورپرایز برای بهترین پاسور جهان

حضور عثمانی خوآنتورینا تیم سر و شکل جدیدی به خود گرفت تا دوره اوج ایتالیا یک بار دیگر صورت بگیرد. آنها در جام جهانی مدال نقره را کسب کردند و توانستند مستقیما راهی المپیک ریو شوند. نمایش فوق العاده جیانلی ۱۹ ساله در آن رقابت ها نوید ظهور یک پاسور قابل اعتماد در ایتالیا را داد و او توانست بازی خوب خود را در لیگ جهانی هم ادامه دهد. او شب گذشته با اینکه ایتالیا عنوان چهارمی رقابت ها را کسب کرد اما کاپ بهترین پاسور رقابت ها را به خود اخصتصاص داد تا برای المپیک انگیزه بیشتری نسبت به گذشته داشته باشد.

۲۱۷ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا