مجله تفر یحی آموزشی

ایران – آرژانتین ؛ جدال ملی پوشان ایرانی در مقابل سرمربی خود Reviewed by Momizat on . تیم ملی والیبال ایران سومین دیدار خود در لیگ جهانی را مقابل تیمی برگزار خواهد کرد که سرمربی آن پیش از این هدایت ملی‌پوشان کشورمان را بر عهده داشت. ایران – آرژان تیم ملی والیبال ایران سومین دیدار خود در لیگ جهانی را مقابل تیمی برگزار خواهد کرد که سرمربی آن پیش از این هدایت ملی‌پوشان کشورمان را بر عهده داشت. ایران – آرژان Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ایران – آرژانتین ؛ جدال ملی پوشان ایرانی در مقابل سرمربی خود

ایران – آرژانتین ؛ جدال ملی پوشان ایرانی در مقابل سرمربی خود

تیم ملی والیبال ایران سومین دیدار خود در لیگ جهانی را مقابل تیمی برگزار خواهد کرد که سرمربی آن پیش از این هدایت ملی‌پوشان کشورمان را بر عهده داشت.

ایران – آرژانتین ؛ جدال ملی پوشان ایرانی در مقابل سرمربی خود

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی والیبال ایران بامداد فردا و از ساعت 4 به وقت ایران سومین دیدار خود در رقابت‌های لیگ جهانی 2016 را برگزار خواهد کرد.

null

ملی‌پوشان والیبال کشورمان در حالی فردا سومین دیدار خود را برگزار خواهند کرد که در دو دیدار ابتدایی خود در این پیکارها مقابل تیم‌های برزیل و امریکا تن به شکست دادند. حالا در سومین گام باید به مصاف آرژانتینی بروند که مانند ایران هر دو بازی نخست خود را به حریفانش واگذار کرده است.

اما موضوعی که بیش از هر چیز سبب جذابیت جدال دو تیم ایران و آرژانتین است، رویارویی بازیکنان ایران با مربی اسبقشان است. خولیو ولاسکو آرژانتینی که بدون شک نقطه عطف والیبال ایران محسوب می‌شود از سه سال قبل مربیگری تیم ملی کشورش را عهده دار شد و حالا باید به مصاف تیم قبلی خود برود.

ایران – آرژانتین ؛ جدال ملی پوشان ایرانی در مقابل سرمربی خود
null

آن هم در حالی که این مربی به همراه تیم آرژانتین در سال 2014 و دور مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان در حالی که هنوز چند ماه از جدایی‌اش از تیم ملی ایران نگذشته بود، مقابل شاگردانش سابق‌اش تسلیم شد. با این حال در جام جهانی 2015 او توانست با پیروزی بر ایران بار دیگر توانایی‌های خود را ثابت کند.

تیم های ملی والیبال ایران و آرژانتین تاکنون در لیگ جهانی با یکدیگر بازی نکرده‌اند و این اولین دیدار این دو تیم در این رقابت هاست.

تیم ملی والیبال آرژانتین در 18 دوره رقابت های لیگ جهانی حضور داشت اما تاکنون موفق به کسب عنوان قهرمانی نشدند و بهترین نتیجه آن ها کسب مقام چهارمی در سال 2011 است.

ایران – آرژانتین ؛ جدال ملی پوشان ایرانی در مقابل سرمربی خود
null

این تیم با قهرمانی در رقابت‌های گزینشی آمریکای جنوبی جواز حضور در المپیک 2016 را کسب کرده است و هم گروه ایران در مسابقات المپیک محسوب می‌شود.این تیم یک بار هم در رقابت های قهرمانی جهان که میزبان بود در سال 1982 سوم شد.

تیم ملی آرژانتین در اولین بازی خود در لیگ جهانی سه بر یک برابر آمریکا شکست خورد و در دومین بازی هم 3 بر صفر مغلوب برزیل شد.

گفتنی است تیم ملی والیبال آرژانتین در سومین هفته مرحله مقدماتی لیگ جهانی نیز با ایران هم گروه است و باید برای برگزاری بازی با تیم های ایران، ایتالیا و صربستان به تهران بیاید.

ایران – آرژاnullنتین ؛ جدال ملی پوشان ایرانی در مقابل سرمربی خود

تقابل دو تیم ایران و آرژانتین شاید جذاب ترین جدال ایران در مسابقات لیگ جهانی باشد. جایی که دو مربی با تجربه آرژانتینی در تلاش خواهند بود توانمندی خود را به یکدیگر اثبات کنند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا