مجله تفر یحی آموزشی

انتقاد تند و تیز و جنجالی فرانک ریبری از سرمربی سابق بایرن پپ گواردیولا Reviewed by Momizat on . به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : فرانک ریبری، هافبک تهاجمی و پا به سن گذاشته بایرن مونیخ در صحبت های تازه خود باز هم به انتقاد از پپ گواردیولا، مربی سابق خود پرد به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : فرانک ریبری، هافبک تهاجمی و پا به سن گذاشته بایرن مونیخ در صحبت های تازه خود باز هم به انتقاد از پپ گواردیولا، مربی سابق خود پرد Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » انتقاد تند و تیز و جنجالی فرانک ریبری از سرمربی سابق بایرن پپ گواردیولا

انتقاد تند و تیز و جنجالی فرانک ریبری از سرمربی سابق بایرن پپ گواردیولا

به گزارش مجله اینترنتی کافه 7 : فرانک ریبری، هافبک تهاجمی و پا به سن گذاشته بایرن مونیخ در صحبت های تازه خود باز هم به انتقاد از پپ گواردیولا، مربی سابق خود پرداخته است.

انتقاد تند و تیز و جنجالی فرانک ریبری از سرمربی سابق بایرن پپ گواردیولا

ریبری چند روز پیش در مصاحبه خود با اشاره به این نکته تحت هدایت کارلو آنچلوتی مجددا اعتماد به نفس خود را به دست آورده و به مربیانی نظیر او، یوپ هاینکس و اوتمار هیتسفیلد نیاز دارد تلویحا به انتقاد از مربی کاتالانی پرداخت.

2602063_135

اما این بار این وینگر با تجربه پا را فراتر گذاشته و مستقیما به صحبت درباره گواردیولا پرداخته است. به گزارش آ اس ریبری گفت: «گواردیولا یک مربی جوان است که نبود تجربه کافی در او مشهود است. گاهی خیلی زیاد حرف می زند در حالی که فوتبال یک ورزش ساده است.»

ریبری با اشاره به نیمه نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو مادرید اشتباهات مربی اسپانیایی را هدف قرار داد و گفت: «در نیمه نهایی لیگ قهرمانان مجال اشتباه کردن وجود ندارد. توماس مولر از ابتدا در ترکیب قرار نگرفت و ژروم بواتنگ هم با اینکه مصدومیت را به طور کامل پشت سر گذاشته بود از روی سکو ها بازی را تماشا کرد.»

بایرن مونیخ فصل گذشته و برای سومین فصل پیاپی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مغلوب یک تیم اسپانیایی شد تا از رسیدن به فینال باز ماند.

انتقاد تند و تیز و جنجالی فرانک ریبری از سرمربی سابق بایرن پپ گواردیولا

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا