مجله تفر یحی آموزشی

اظهار نظر جالب عنایتی در مورد دربی / گل من سالم بود همه دیدند غیر از کمک داور Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : در مورد تساوی 2 بر 2 تیم فوتبال صبای قم مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: ما بعد از اردوی سرعین به شرایط بدنی و تاکتیکی خوبی رسیده‌ایم. امیدو مجله اینترنتی کافه 7 : در مورد تساوی 2 بر 2 تیم فوتبال صبای قم مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: ما بعد از اردوی سرعین به شرایط بدنی و تاکتیکی خوبی رسیده‌ایم. امیدو Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » اظهار نظر جالب عنایتی در مورد دربی / گل من سالم بود همه دیدند غیر از کمک داور

اظهار نظر جالب عنایتی در مورد دربی / گل من سالم بود همه دیدند غیر از کمک داور

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : در مورد تساوی ۲ بر ۲ تیم فوتبال صبای قم مقابل سیاه‌جامگان اظهار داشت: ما بعد از اردوی سرعین به شرایط بدنی و تاکتیکی خوبی رسیده‌ایم. امیدوارم در بازی‌های آینده قدر موقعیت‌هایمان را بدانیم. چون تساوی، دردی از ما دوا نمی‌کند. ان‌شاءالله با یک پیروزی، روند خوبی را آغاز می‌کنیم و جایگاه خود را در جدول بهبود می‌بخشیم.

وی ادامه داد: در بازی‌های گذشته، ناهماهنگی باعث شد نتوانیم به پیروزی برسیم. پیکره تیم کاملاً عوض شده و از طرف دیگر بدشانسی هم باعث شده کمی با مشکل مواجه شویم. گذشت زمان کمک می‌کند بازیکنان در ترکیب تیم جا بیفتند. ما به درک تاکتیکی خوبی رسیده‌ایم. وقتی می‌توانیم ۱۰ نفره، بازی یک بر صفر باخته را به تساوی بکشانیم یا در زمین سیاه‌جامگان نتیجه را برگردانیم، یعنی عملکرد خوبی داشته‌ایم.

769161_631

مهاجم تیم فوتبال صبای قم در مورد اینکه دروازه سیاه‌جامگان را باز کرد اما کمک‌داور پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد، گفت: عالم و آدم دیدند گل من سالم بوده، به‌غیر از کمک‌داور. خودش هم متوجه نشد چه چیزی را آفساید گرفته است. اگر من با مدافع شانه‌به‌شانه یا کمی جلوتر بودم، کمک‌داور حق داشت اما وقتی من ۲ و نیم متر از مدافع عقب‌تر بودم، تصمیم کمک‌داور جای تأمل دارد.

عنایتی خاطرنشان کرد: واقعاً تصمیم کمک‌داور جای توجیه ندارد. من هنوز به آن صحنه فکر می‌کنم. تنها وظیفه کمک‌داور این است که روی خط بایستد و تصمیمات درستی بگیرد اما نمی‌دانم آن لحظه فکرش کجا بود. این تصمیم ثمره تلاش یک مجموعه را تحت تأثیر قرار داد. ۵۰ نفر آنجا بودند و به او گفتند اشتباه کرده است.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد دربی ۸۳ که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: پیش‌بینی چنین نتیجه‌ای می‌شد. دو تیم در همین بازی که چنگی به دل نزد، موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند اما عدم تمرکز باعث شد هیچ کدام از تیم‌ها موفق به باز کردن دروازه حریف نشدند.

وی در مورد از دست دادن موقعیت‌های مسلم گلزنی توسط مهدی طارمی و کاوه رضایی تأکید کرد: همانطور که گفتم این مسائل به عدم تمرکز برمی‌گردد. گاهی مغز با عضله هماهنگ نیست که همه این موارد به فشار زیاد و عدم تمرکز برمی‌گردد. پیش از بازی هجمه زیادی روی بازیکنان دو تیم وجود داشت و برخی پرسپولیس را از پیش‌برنده و استقلال را از پیش‌بازنده می‌دانستند.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم ادامه داد: خدا را شکر من در این بازی نبودم! اگر من بودم و موقعیتی مثل فرصت گلزنی طارمی را از دست می‌دادم، زمین و زمان را بر سرم خراب می‌کردند و می‌گفتند: «عنایتی دیگر تمام شده است!» به هر حال همین اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی است که فوتبال را جذاب می‌کند.

۱۲۰ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا