مجله تفر یحی آموزشی

ادعای جالب پروین بعد باخت ستارگان ایران / مشکل ما برنج است ! Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : سرمربی تیم منتخب ستارگان ایران گفت:به هر خانه ای که می روی،یک بشقاب برنج جلویت می گذارند و می گویند بخور! علی پروین پس از دیدار تیم ستارگ مجله اینترنتی کافه 7 : سرمربی تیم منتخب ستارگان ایران گفت:به هر خانه ای که می روی،یک بشقاب برنج جلویت می گذارند و می گویند بخور! علی پروین پس از دیدار تیم ستارگ Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ادعای جالب پروین بعد باخت ستارگان ایران / مشکل ما برنج است !

ادعای جالب پروین بعد باخت ستارگان ایران / مشکل ما برنج است !

مجله اینترنتی کافه 7 : سرمربی تیم منتخب ستارگان ایران گفت:به هر خانه ای که می روی،یک بشقاب برنج جلویت می گذارند و می گویند بخور!
علی پروین پس از دیدار تیم ستارگان مقابل تیم ستارگان لالیگا اظهار داشت:این ها دائم دور هم جمع می شوند.زور ما به این تیم نمی رسید.بیخوده می گفتیم می بریم.زور ما به این تیم ها نمی رسد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
وی درباره اینکه آیا باز هم حاضر می شود در این مسابقات حاضر شود بیان داشت:اگر قرار باشد در این مسابقات شرکت کنیم حتما باید 15 روز یک بار از چند ماه قبل تمرین کنیم.اینطوری نمی شود وارد مسابقه شد.
پروین افزود:مشکل ورزشکار ما برنج است.به هر خانه ای که می روی،یک بشقاب برنج جلویت می گذارند و می گویند بخور!معلوم است وضعیت این می شود.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا