مجله تفر یحی آموزشی

کاش هنوز کروات بود… Reviewed by Momizat on . کاش هنوز کروات بود...   حجت الاسلام محمدرضا زائری در یادداشتی در خصوص حقوق های میلیونی با درج عکسی از یک یقه دیپلماتیک نوشت.... کاش هنوز کروات بود... واکنش کاش هنوز کروات بود...   حجت الاسلام محمدرضا زائری در یادداشتی در خصوص حقوق های میلیونی با درج عکسی از یک یقه دیپلماتیک نوشت.... کاش هنوز کروات بود... واکنش Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار جامعه » کاش هنوز کروات بود…

کاش هنوز کروات بود…

محبوب کن - فیس نما
کاش هنوز هم کراوات بود

 

حجت الاسلام محمدرضا زائری در یادداشتی در خصوص حقوق های میلیونی با درج عکسی از یک یقه دیپلماتیک نوشت….

کاش هنوز کروات بود…

واکنش به حقوق های میلیونی

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام محمدرضا زائری در اینستاگرامش نوشت: متنفرم از این پیراهن های یقه آخوندی!  وقتی به جای یك طلبه جوان و مخلص و بی آلایش ، بر تن یك مدیر غیرصالح می نشیند ! حقوق میلیاردی اش را او می گیرد و در خلوت به ریش همه می خندد و فحشش را من آخوند می خورم !

حالم به هم می خورد از پینه پیشانی وقتی به جای اثر سجده یك پیرمرد نورانی و اهل دل ، بر جبین یك آدم هزارچهره می نشیند كه تسبیح در دست توی دلش برای كلاه گذاشتن سر مردم نقشه می كشد و بدنامی اش برای مسجدی ها و مذهبی ها می ماند !

می ترسم از الفاظ رنگین و اذكار آهنگین ذكر و دعا وقتی به جای شكفتن بر لبان مادری خسته و روزه دار بازیچه یك ریاكار تاجرصفت می شود كه این سالها فهمیده چه طور باید ضاد والضالینش را بكشد و صدایش را پیچ و تاب بدهد و چشمانش را تنگ تر ببندد و گردنش را بیشتر كج و كوله كند تا بتواند از نادانی و نفهمی یكی مثل من سوء استفاده كند و خون مردم را بمكد !

کاش هنوز کروات بود…

سالهاست جماعتی ریاكار و متظاهر قاعده بازی را فهمیده اند و قلق ما را شناخته اند ، یكبار خودشان را در صف اول نماز جماعت جا می كنند و دوبار هم چهارصد ، پانصد هزار تومان به عنوان وجوهات می دهند و سه بار در باره مستحبات قبل و بعد از نماز شب سؤال شرعی می پرسند و سر ما آخوندهای ساده را كلاه می گذارند به بزرگی شكم های سیری ناپذیرشان ! آن وقت زیر پوشش دینداری و خدادوستی هر كاری كه فكرش را هم نمی كنی انجام می دهند. بدنامی اش مال جماعت آخوندی كه غالبا روحشان هم از این اتفاقات خبر ندارد و گرفتار صدهزار تومان پول هستند ولی همان جماعت دروغگوی ریاكار به اسم شان حقوق ها و پاداش های میلیاردی گرفته اند و اختلاس های كلان كرده اند و به غارت بیت المال مشغول شده اند !

همه اش هم تقصیر ما آخوندهاست كه از همه دنیا همین یك پیراهن بی یقه را داشتیم و آن را هم به دیپلمات ها دادیم و هم به مدیران دولتی و هم به تاجرهای بین المللی ! كاش كراوات می زدند و هر كار می خواستند می كردند! مشكل از جایی شروع شد كه به خاطر حذف كراوات پیراهن های خودشان را گذاشتند كنار و پیراهن ما آخوندها را پوشیدند ! كاش همان كراوات بود هنوز و هركسی هر كاری می خواست بكند با كراوات می كرد نه با پیراهن یقه آخوندی !

کاش هنوز کروات بود…

photo_2016-06-21_08-26-09.jpg

 

کاش هنوز کروات بود…

۱۸۵ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا