مجله تفر یحی آموزشی

پست اینستاگرامی حامد بهداد درباره پزشکان , کاربران را شاکی کرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : حامد بهداد با انتشار تصویر وارونه ابن سینا پزشک، فیلسوف و حکیم نامی ایران در فضای مجازی جنجال آفرید. پس از درگذشت عباس کیارستمی کارگردان مجله اینترنتی کافه 7 : حامد بهداد با انتشار تصویر وارونه ابن سینا پزشک، فیلسوف و حکیم نامی ایران در فضای مجازی جنجال آفرید. پس از درگذشت عباس کیارستمی کارگردان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار جامعه » پست اینستاگرامی حامد بهداد درباره پزشکان , کاربران را شاکی کرد

پست اینستاگرامی حامد بهداد درباره پزشکان , کاربران را شاکی کرد

مجله اینترنتی کافه 7 : حامد بهداد با انتشار تصویر وارونه ابن سینا پزشک، فیلسوف و حکیم نامی ایران در فضای مجازی جنجال آفرید.
پس از درگذشت عباس کیارستمی کارگردان برنده نخل طلای جشنواره کن، حامد بهداد از آن دست هنرمندانی بود که همواره اهمال و کوتاهی پزشکان در امر درمان او را نکوهش می‌کرد.
این بازیگر این بار در اقدامی که شاید در نظر بسیاری فراتر از یک اعتراض ساده و حتی یک توهین به نظر برسد، اول شهریور که به یاد بوعلی سینا روز پزشک نام گرفته است، تصویر وارونۀ این حکیم را با هشتگ عباس کیارستمی در اینستاگرام منتشر کرد

AndroidOnlineNewsImage.aspx

اقدام بهداد اما در نظر بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی چنان ناخوشایند بود که با نظرات تند حرکت او را محکوم کردند.
برای نمونه یکی از کاربران در واکنش به این پست نوشت: «من پزشک نیستم. دانشجو هستم. درسته تو هر شغلی یه سری از افراد هستن که آدم‌های جالبی نیستن. نباید به همه تعمیم داد . مثلا من الان فقط از این ناراحتم که آقای بهداد به خودش اجازه داده ابوعلی سینا رو مسخره کنه درصورتی که ایشون تو کل دنیا قابل ستایش است.»
بسیاری از کامنت‌های پست بهداد مضمونی شبیه به این دارند و گاهی حتی به شکل تندی به این پست واکنش نشان داده‌اند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا