مجله تفر یحی آموزشی

قیمت های نجومی افطار و شام در رستورانهای مجلل شهر Reviewed by Momizat on . قیمت های نجومی افطار و شام در رستورانهای مجلل شهر ماه رمضان که فرا می‌رسد، افطار وقت مناسبی برای دید و بازدیدهایی است که گاهی تنها یک بار در سال در محیطی خارج ا قیمت های نجومی افطار و شام در رستورانهای مجلل شهر ماه رمضان که فرا می‌رسد، افطار وقت مناسبی برای دید و بازدیدهایی است که گاهی تنها یک بار در سال در محیطی خارج ا Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار جامعه » قیمت های نجومی افطار و شام در رستورانهای مجلل شهر

قیمت های نجومی افطار و شام در رستورانهای مجلل شهر

__1_~1

قیمت های نجومی افطار و شام در رستورانهای مجلل شهر

ماه رمضان که فرا می‌رسد، افطار وقت مناسبی برای دید و بازدیدهایی است که گاهی تنها یک بار در سال در محیطی خارج از کار یا منزل رخ می‌دهد. جدول زیر نشان می‌دهد که افطار و شام در رستوران‌ها و هتل‌های مجلل شهر برای هر نفر چقدر تمام می‌شود و کدام به صرفه‌تر است. تنوع منویی و خدمات باعث شد برای مقایسه قیمت‌ها، منو برخی از این رستوران‌ها و هتل‌ها، به سه بخش ویژه افطار، غذاهای اصلی و دیگر اقلام (نوشیدنی، دسر، میوه، سالاد، اردور و …) تقسیم شود.

اطلاعات براساس آن چه در وب سایت رسمی این رستوران‌ها و هتل ها آمده جمع‌آوری شده و بالاترین قیمت منو، با توجه به منوهای متفاوت برخی از رستوران‌ها انتخاب شده است. جدول زیر می‌تواند مقایسه‌ای باشد برای آنها که انتخابشان یک افطار و شام لوکس است.

قیمت های نجومی افطار و شام در رستورانهای مجلل شهر

11

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا