مجله تفر یحی آموزشی

دختر بریتانیایی ۱۶ ساله برای نوزادان چینی اسم انتخاب میکند و از این راه ثروتمند شده است !!! Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : یک دختر دبیرستانی بریتانیایی با راه‌اندازی سایت اینترنتی خود به والدین چینی کمک کرد برای ۲۳۲ هزار نوزادی که در این کشور متولد شده‌اند نام مجله اینترنتی کافه 7 : یک دختر دبیرستانی بریتانیایی با راه‌اندازی سایت اینترنتی خود به والدین چینی کمک کرد برای ۲۳۲ هزار نوزادی که در این کشور متولد شده‌اند نام Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار جامعه » دختر بریتانیایی ۱۶ ساله برای نوزادان چینی اسم انتخاب میکند و از این راه ثروتمند شده است !!!

دختر بریتانیایی ۱۶ ساله برای نوزادان چینی اسم انتخاب میکند و از این راه ثروتمند شده است !!!

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : یک دختر دبیرستانی بریتانیایی با راه‌اندازی سایت اینترنتی خود به والدین چینی کمک کرد برای ۲۳۲ هزار نوزادی که در این کشور متولد شده‌اند نام انتخاب کنند.
این روزها تعداد زیادی از والدین چینی تمایل دارند برای فرزندان خود نام انگلیسی انتخاب کنند و یک دختربچه بریتانیایی به نام «بیو جیساپ» با ساخت اپلیکیشن موبایلی خود به آنها کمک کرده است.

androidonlinenewsimage-aspx
تمایل به انتخاب نام خارجی در این کشور نتایج عجیبی به دنبال داشته است و والدین چینی از سیندرلا گرفته تا رولکس و … را برای فرزندان خود برگزیده‌اند.
این دختر ۱۶ ساله که در دوره دبیرستان تحصیل می‌کند، به کمک سایت اینترنتی و اپلیکیشن موبایلی خود به والدین چینی کمک می‌کند تا آسان‌تر بتوانند نام‌های انگلیسی را برای فرزندان جدید انتخاب کنند. با این سرویس توانسته است تاکنون بیش از ۸۴ هزار دلار درآمد کسب کند.
بیو که در یک کالج محلی مشغول تحصیل است، سال گذشته با خانواده خود به چین سفر کرد و دشواری نام مردم چین باعث شد او برای هر یک از دوستانی که در این کشور داشت، یک نام انگلیسی در نظر بگیرد. پایان این تجربه برای او بسیار خوشایند بود. زیرا دوستان چینی بیو از این نام‌ها بسیار استقبال کردند و همین مسئله دانش‌آموز بریتانیایی را تشویق کرد تا سرویسی را برای انتخاب نام‌های انگلیسی به مردم چین راه اندازی کند.
سایت اینترنتی که این دختر جوان راه‌اندازی کرده است SpecialName و در آن ۱۲ ویژگی شخصیتی که والدین تمایل دارند فرزندان‌شان آنها را در اختیار داشته باشند، ارایه شده است. چینی‌ها با این دسته‌بندی و معانی نام‌های انگلیسی بهتر می‌توانند انتخاب خود را انجام دهند.
بیو می‌گوید در شش ماه نخست که این سرویس را راه‌اندازی کرد برای بیش از ۲۳۲ هزار نوزاد چینی اسم انتخاب کرده است.

۱۳۵ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا