مجله تفر یحی آموزشی

تفریحات بچه پولدارهای تهران + تصاویر Reviewed by Momizat on . تفریحات بچه پولدارهای تهران + تصاویر یلمنامه فیلم "سرعت" را ثنا صادقی نوشته  و اکنون در حال بازنویسی است. ثنا صادقی نویسنده "شهرزاد" درباره این فیلم سینمایی که تفریحات بچه پولدارهای تهران + تصاویر یلمنامه فیلم "سرعت" را ثنا صادقی نوشته  و اکنون در حال بازنویسی است. ثنا صادقی نویسنده "شهرزاد" درباره این فیلم سینمایی که Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار جامعه » تفریحات بچه پولدارهای تهران + تصاویر

تفریحات بچه پولدارهای تهران + تصاویر

تفریحات بچه پولدارهای تهران + تصاویر

یلمنامه فیلم “سرعت” را ثنا صادقی نوشته  و اکنون در حال بازنویسی است. ثنا صادقی نویسنده “شهرزاد” درباره این فیلم سینمایی که به تازگی این فیلمنامه را نوشته است، گفت: موضوع این فیلم بیشتر به تفریحات بچه های پولدار تهران که با ماشینهای اخرین مدل خود در خیابانها ویراژ می دهند می پردازد ژانر این فیلم در ژانر اجتماعی است .

تفریحات بچه پولدارهای تهرانی در یک فیلم+عکس//کار نشووددد

با توجه به اینکه که بخشهای زیادی از فیلم به ماشین سواری و مسابقات رالی خیابانی می پردازد قرار است با شیوه جدیدی این فیلم تولید شود و به همین منظور اصل دست فرمونی در انتخاب بازیگران لحاظ می شود تا فیلم با کیفیت بالایی تولید شود.

تفریحات بچه پولدارهای تهرانی در یک فیلم+عکس//کار نشووددد

گروه این فیلم  چند روزی است که به تمرین ماشین سواری پرداخته است و تاکنون با بازیگرانی  مانند مجید حاجی زاده . امیر زریوند،  مهدی صباحی، حامد نگارشی، پدرام میرزاخانی،  شراره رخام برای حضور در اینکار دعوت شده اند .قرار است فیلمبرداری اینکار در تیرماه انجام شود.

 

تفریحات بچه پولدارهای تهران + تصاویر

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا