مجله تفر یحی آموزشی

احسان علیخانی در سانحه تصادف درگذشت / شایعه ای که مجری شبکه ورزش روی آنتن زنده به راه انداخت Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : در حالی یکی که از مجریان شبکه ورزش دقایقی پیش روی آنتن زنده خبر از درگذشت احسان علیخانی داد دقایقی بعد روی همان آنتن زنده این خبر را تکذی مجله اینترنتی کافه 7 : در حالی یکی که از مجریان شبکه ورزش دقایقی پیش روی آنتن زنده خبر از درگذشت احسان علیخانی داد دقایقی بعد روی همان آنتن زنده این خبر را تکذی Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار جامعه » احسان علیخانی در سانحه تصادف درگذشت / شایعه ای که مجری شبکه ورزش روی آنتن زنده به راه انداخت

احسان علیخانی در سانحه تصادف درگذشت / شایعه ای که مجری شبکه ورزش روی آنتن زنده به راه انداخت

مجله اینترنتی کافه 7 : در حالی یکی که از مجریان شبکه ورزش دقایقی پیش روی آنتن زنده خبر از درگذشت احسان علیخانی داد دقایقی بعد روی همان آنتن زنده این خبر را تکذیب کرد.

d44b8c2e-15d0-4250-b00d-0383db3f8a78

احسان علیخانی در سانحه تصادف درگذشت / شایعه ای که مجری شبکه ورزش روی آنتن زنده به راه انداخت

یکی از دوستان نزدیک علیخانی هم در این باره نوشت:احسان سالمه … نگران نباشید … هیچ مشکلی هم نیست … و واقعا متاسفم که همچین شایعه ای از یک رسانه به ظاهر معتبر پخش شده … !!!من تو تبریز با شنیدن این خبر دستو پاک داشت می لرزید اما باهاش صحبت کردم و هیچ مشکلی نیست دوستان …داریم پیگیری می کنیم ببینیم همچین شایعه ای از کجا به وجود اومده و تا این حد گسترده رسانه ای شده …. نگران نباشید رفقا.

مجری شبکه ورزش روی آنتن زنده، موجی از شایعه در مورد درگذشت احسان علیخانی را به راه انداخت. البته این مجری لحظاتی بعد اشتباهش را اصلاح کرد.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
مجری شبکه ورزش که شایعه فوت احسان علیخانی را گفت همان همسر جنجالی نیلوفر اردلان فوتسالیست تیم ملی است است که اجازه حضور همسرش در مسابقات جهانی را نداد.

احسان علیخانی در سانحه تصادف درگذشت / شایعه ای که مجری شبکه ورزش روی آنتن زنده به راه انداخت

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا