مجله تفر یحی آموزشی

گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد Reviewed by Momizat on . گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد   شرکت چینی Moxi به‌زودی گوشی‌هایی به بازار عرضه می‌کند که بسیار  انعطاف‌پذیرند. صفحۀ این گوشی‌ها از ماده‌ای به نام گراف گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد   شرکت چینی Moxi به‌زودی گوشی‌هایی به بازار عرضه می‌کند که بسیار  انعطاف‌پذیرند. صفحۀ این گوشی‌ها از ماده‌ای به نام گراف Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد

گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد

محبوب کن - فیس نما

گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد

 

شرکت چینی Moxi به‌زودی گوشی‌هایی به بازار عرضه می‌کند که بسیار  انعطاف‌پذیرند. صفحۀ این گوشی‌ها از ماده‌ای به نام گرافین ساخته شده که در عین ظرافت بسیار محکم هستند حتی محکم‌تر از استیل. وزن این گوشی‌ها ۲۰۰ گرم و  رنگ صفحۀ  آنها فعلاً سیاه و سفید است اما در آینده رنگ‌های دیگر هم تولید خواهند شد.

این فناوری که اکنون  در ساخت این نوع گوشی به کار می‌رود قرار است در آینده در ساخت هواپیما، پنل‌های خورشیدی و تجهیزات پزشکی نیز به کار گرفته شود.

شرکت Moxi یک شرکت کوچک ناشناس در چین است و این طور به نظر می‌رسد که این فناوری را از شرکتهای بزرگی مثل سامسونگ کرۀ جنوبی و اپل که پیش از این روی تولید این گوشیها کار می‌کردند به سرقت برده باشد.

Moxi می‌گوید امسال ۱۰۰۰۰۰ دستگاه گوشی را روانۀ بازار چین خواهد کرد که قیمت هر کدام ۵۳۱ یورو معادل ۷۷۶ رلار برآورد شده است.

 

گوشی‌های انعطاف‌پذیر در راه بازار + عکس 1
گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد

 

گوشی‌های انعطاف‌پذیر در راه بازار + عکس 2
گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد

 

گوشی‌های انعطاف‌پذیر در راه بازار + عکس 3
گوشی های انعطاف پذیر وارد بازار شد

۱۳۲ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا