مجله تفر یحی آموزشی

چهارمین ازدواج جنیفر لوپز + عکس Reviewed by Momizat on . چهارمین ازدواج جنیفر لوپز + عکس اگر این گزارشات رسیده واقعی باشند، جنیفر لوپز  به زودی برای چهارمین بار ازدواج خواهد کرد.به گزارش پارس ناز این خواننده که به تاز چهارمین ازدواج جنیفر لوپز + عکس اگر این گزارشات رسیده واقعی باشند، جنیفر لوپز  به زودی برای چهارمین بار ازدواج خواهد کرد.به گزارش پارس ناز این خواننده که به تاز Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » چهارمین ازدواج جنیفر لوپز + عکس

چهارمین ازدواج جنیفر لوپز + عکس

چهارمین ازدواج جنیفر لوپز + عکس

جنیفر لوپز برای چهارمین بار ازدواج می کند + عکس

اگر این گزارشات رسیده واقعی باشند، جنیفر لوپز  به زودی برای چهارمین بار ازدواج خواهد کرد.به گزارش پارس ناز این خواننده که به تازگی با کاسپر اسمارت آشنا شده است درباره ازدواج با او صحبت کرده است. لوپز مدتی قبل جدایی خود از همسر سابقش، مارک آنتونی را رسما اعلام کرده است اما این زوج که دو فرزند دوقلو با نام های مکس و امی دارند هنوز مراحل طلاق خود را به پایان نرسانده اند.
یک منبع خبری گفت: جنیفر به محض اینکه از مارک جدا شد و فرم های مربوط به طلاق را پر کرد با کاسپر آشنا شد و در حال حاضر درباره ازدواج با او صحبت می کند. جنیفر می گوید کاسپر اولین مردی است که بخوبی او را درک می کند و علاوه بر این او با دوقلوهای جنیفر ، مکس و امی خیلی مهربان است و به خوبی رفتار می کند. هرچه مردم و رسانه ها بیشتر در کارها و روابط او دخالت می کنند او یک دنده تر و لجبازتر شده و در تصمیم خود برای ازدواج با کاسپر مصمم تر می گردد. گزارشات حاکی از آن است که لوپز اخیرا کاسپر را به همکاران خود در برنامه امریکن آیدل معرفی کرده است.

 

چهارمین ازدواج جنیفر لوپز + عکس

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا