مجله تفر یحی آموزشی

پسر بچه سه ساله که 3 روز به تنهایی درجنگل های روسیه با گرگ ها و خرس های وحشی سر کرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : پسر بچه سه ساله سه روز را در جنگل پر از گرگ تنها به سر کرد. یک پسربچه سه ساله که به مدت 3 روز تنها در جنگلی پر از گرگ زندگی کرده بود، نجا مجله اینترنتی کافه 7 : پسر بچه سه ساله سه روز را در جنگل پر از گرگ تنها به سر کرد. یک پسربچه سه ساله که به مدت 3 روز تنها در جنگلی پر از گرگ زندگی کرده بود، نجا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » پسر بچه سه ساله که 3 روز به تنهایی درجنگل های روسیه با گرگ ها و خرس های وحشی سر کرد

پسر بچه سه ساله که 3 روز به تنهایی درجنگل های روسیه با گرگ ها و خرس های وحشی سر کرد

مجله اینترنتی کافه 7 : پسر بچه سه ساله سه روز را در جنگل پر از گرگ تنها به سر کرد.

یک پسربچه سه ساله که به مدت 3 روز تنها در جنگلی پر از گرگ زندگی کرده بود، نجات یافت.

androidonlinenewsimage-aspx
بر اساس گزارش siberiantimes، این پسربچه در جنگل‌های سیبری روسیه در نبرد با دمای نزدیک به انجماد و احتمال مواجهه با گرگ و خرس با خوردن شکلات و پنهان شدن زیر یک درخت توانست طی این سه روز زنده بماند.
این کودک سه ساله که آخرین بار سه روز قبل در حال بازی کردن با سگش در نزدیک خانه‌شان در روستایی واقع در جمهوری تووا دیده شده بود از روز 18 سپتامبر در جنگل‌های تایگا سیبری سرگردان بود.

androidonlinenewsimage-aspx
بیش از 100 نفر از جمله پلیس و امدادگران از بخش وزارت امور اضطراری روسیه و با استفاده از یک فروند بالگرد عملیات جست‌وجو و نجات را در منطقه‌ای به وسعت 120 کیلومترمربع آغاز کردند.
با توجه به گزارش رسانه‌های محلی، پزشکان گفتند که این پسربچه هیچ آسیبی ندیده است.
در ماه ژوئن سال جاری نیز یک پسربچه ژاپنی به مدت 7 شبانه‌روز تنها در جنگلی پر از خرس رها شده بود و سرانجام بدون هیچ مشکلی نجات یافت.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا