مجله تفر یحی آموزشی

پدری که ماشین 13 هزاردلاری دخترش را به علت رابطه با یک پسر نابود کرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : پدر خشمگینی خودروی آئودی دخترش با ارزش 13 هزار دلار را با ماشین زمین کنی نابود کرد چراکه وی را با یک پسر داخل ماشین دیده بود.  پدری دیوان مجله اینترنتی کافه 7 : پدر خشمگینی خودروی آئودی دخترش با ارزش 13 هزار دلار را با ماشین زمین کنی نابود کرد چراکه وی را با یک پسر داخل ماشین دیده بود.  پدری دیوان Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » پدری که ماشین 13 هزاردلاری دخترش را به علت رابطه با یک پسر نابود کرد

پدری که ماشین 13 هزاردلاری دخترش را به علت رابطه با یک پسر نابود کرد

فیلم لحظه له شدن ماشین یک دختر بی حیا توسط پدرش+عکسمجله اینترنتی کافه 7 : پدر خشمگینی خودروی آئودی دخترش با ارزش 13 هزار دلار را با ماشین زمین کنی نابود کرد چراکه وی را با یک پسر داخل ماشین دیده بود.

 پدری دیوانه وار خودروی دخترش را با بیل مکانیکی کوچکی به طور کامل له کرد. صحنه های این اتفاق که در یانگ هاریس، جورجیا، امریکا رخ داده توسط کیلر پسر خانواده ضبط و آپلود شده است. دقیقا روشن نیست چه موضوعی منجر به عصبانیت این پدر شده، اما طبق کامنت ها در فیس بوک تصور بر این است که اشلین، خواهر کیلر در ماشین اش با شخصی که نسبت به رابطه با وی هشدار داده شده بود، دیده شده است. از بین بردن این ماشین توسط پدر خشمگین تنها دو دقیقه زمان می برد. با انتشار این ویدئو هیچ یک از کاربران نوع تنبیه این مرد عصبانی را تا کنون تایید نکرده اند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا