مجله تفر یحی آموزشی

هواپیمای نیروی هوایی هند با ۲۷ سرنشین بعد دو ماه هنوز پیدا نشده Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : دادگاهی در هند با بررسی مدارک عملیات جستجو هواپیمای ناپدید شده نیروی هوایی این کشور،احتمال جان باختن تمامی 27 سرنشینان هواپیما را زیاد دا مجله اینترنتی کافه 7 : دادگاهی در هند با بررسی مدارک عملیات جستجو هواپیمای ناپدید شده نیروی هوایی این کشور،احتمال جان باختن تمامی 27 سرنشینان هواپیما را زیاد دا Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » هواپیمای نیروی هوایی هند با ۲۷ سرنشین بعد دو ماه هنوز پیدا نشده

هواپیمای نیروی هوایی هند با ۲۷ سرنشین بعد دو ماه هنوز پیدا نشده

محبوب کن - فیس نما
مجله اینترنتی کافه ۷ : دادگاهی در هند با بررسی مدارک عملیات جستجو هواپیمای ناپدید شده نیروی هوایی این کشور،احتمال جان باختن تمامی ۲۷ سرنشینان هواپیما را زیاد دانست.
به گزارش ایرنا، هواپیمای ای ان ۳۲ نیروی هوایی هند چهارم مرداد لحظاتی پس از برخاستن از فرودگاه چنای ارتباطش با فرودگاه قطع شد .
jamnewsimage04123396
عملیات جستجو با بیش از ۴۰ هواپیما ،کشتی و ربات های هدایت شونده در ۵۰ روز گذشته تاکنون به نتیجه ای نرسیده است.
نیروی هوایی هند روز جمعه با صدور بیانیه ای با اعلام ادامه عملیات جستجو برای یافتن هواپیمای ناپدید شده اعلام کرد اقدامات لازم برای انجام روند اداری ثبت مرگ و دریافت حق بیمه مسافران در حال انجام است .
منابع دفاعی هند اعلام کردند: عملیات جستجو هنوز برای یافتن هواپیمای ای ان ۳۲ همچنان ادامه دارد.
این هواپیما فاقد سیستم ردیاب زیر آب است که این امر عملیات جستجو را با مشکل مواجه کرده است.
نیروی هوایی هند اعلام کرد تاکنون ۲۰۱ عملیات جستجو و نجات با استفاده از هواپیما ها، کشتی ها و زیردریایی ها در منطقه ای به وسعت ۲۱۷ هزار و ۸۰۰ مایل دریایی مربع انجام شده است.
هواپیمای ای ان ۳۲ نیروی هوایی هند با ۲۷ مسافر روز جمعه ( ۴ مرداد) درساعت هشتم و نیم بامداد از چنای در جنوب هند به مقصد جزیره بلر در خلیج بنگال به پرواز درآمد و بعد از ۱۵ دقیقه پرواز ارتباط با برج مراقبت قطع شد.
این هواپیما سه بار در ماه گذشته میلادی دچار نقص فنی شده بود.
نیروی هوایی هند دارای ۱۰۱ فروند هواپیمای ای ان ۳۲ است که هم اکنون برای افزایش طول عمر عملیاتی آنها از ۲۰ به ۴۰ سال در حال بروز رسانی هستند.
کارشناسان با توجه به آخرین اطلاعات ثبت شده در رادارها،انحراف شدید هواپیما به چپ و کاهش ارتفاع ،احتمال سقوط هواپیمای آنتونوف نیروی هوایی هند با ۲۷ مسافر را مطرح کرده اند.
بدترین سانحه در خصوص هواپیمای ای ان ۳۲ متعلق به نیروی هوایی هند در سال ۱۹۹۲ اتفاق افتد که در ان ۲۱ نفر کشته شدند.

۱۱۰ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا