مجله تفر یحی آموزشی

نجات باورنکردنی دو کودک 5 روزه در دریا که امیدی به زنده ماندن نداشتند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : پیدا شدن نوزادی 5 روزه در میان 6200 مهاجر سرگردان در آب تعجب همگان را برانگیخت. بحران پناهندگان موضوع جدیدی نیست، مردمی که به دنبال رفاه مجله اینترنتی کافه 7 : پیدا شدن نوزادی 5 روزه در میان 6200 مهاجر سرگردان در آب تعجب همگان را برانگیخت. بحران پناهندگان موضوع جدیدی نیست، مردمی که به دنبال رفاه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » نجات باورنکردنی دو کودک 5 روزه در دریا که امیدی به زنده ماندن نداشتند

نجات باورنکردنی دو کودک 5 روزه در دریا که امیدی به زنده ماندن نداشتند

مجله اینترنتی کافه 7 : پیدا شدن نوزادی 5 روزه در میان 6200 مهاجر سرگردان در آب تعجب همگان را برانگیخت.
بحران پناهندگان موضوع جدیدی نیست، مردمی که به دنبال رفاه و آرامش، دیار و کاشانه خود را رها می‌کنند تا در سرزمینی دیگر بتوانند زندگی جدیدی برای خود بسازند. مهاجرتی با هزاران مشکل کوچک و بزرگ که تا قبل از سفر حتی به ذهن این مهاجران هم نمی رسید.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

تا امروز حتما شما هم تصویری از دسته‌ای از این مهاجرین را دیده اید. تصاویری که در آن سختی و مشقت بار این سفر بخوبی در چهره کوچک و بزرگ این مردمان دیده می شود.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

حال در اخباری از همین دست، پیدا شدن دو نوزاد پسر که تنها 5 روز از آغاز زندگیشان گذشته تعجب همگان را برانگیخت. حدود 15 قایق پلاستیکی و یک قایق چوبی که 6200 پناه جو را به مقصد ایتالیا حمل می کردند، در آبهای مدیترانه سرگردان شده بودند. در بین پناه جویان این سفر، مادر بارداری دو قلوی خود را در طول راه بدنیا آورد و در این هیاهو شاید امیدی به زنده ماندن کودکانش در روی قایقی با شرایط سخت میان آب را نداشت، ولی در کمال حیرت نیروهای امدادی طی عملیات نجات کودکان این زن را زنده یافته و به بیمارستان منتقل کردند.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا