مجله تفر یحی آموزشی

مردان هندی نباید بیشتر از 14 ثانیه به یک زن نگاه کنند / واکنش به این قانون در شبکه های اجتماعی Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : ریشیراج سینگ رئیس بخش عوارض استان کرالا گفته است: "مردانی که بیش از ۱۴ ثانیه به یک زن نگاه کنند مرتکب اقدامی غیرقانونی شده‌اند و ممکن است مجله اینترنتی کافه 7 : ریشیراج سینگ رئیس بخش عوارض استان کرالا گفته است: "مردانی که بیش از ۱۴ ثانیه به یک زن نگاه کنند مرتکب اقدامی غیرقانونی شده‌اند و ممکن است Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » مردان هندی نباید بیشتر از 14 ثانیه به یک زن نگاه کنند / واکنش به این قانون در شبکه های اجتماعی

مردان هندی نباید بیشتر از 14 ثانیه به یک زن نگاه کنند / واکنش به این قانون در شبکه های اجتماعی

مجله اینترنتی کافه 7 : ریشیراج سینگ رئیس بخش عوارض استان کرالا گفته است: “مردانی که بیش از ۱۴ ثانیه به یک زن نگاه کنند مرتکب اقدامی غیرقانونی شده‌اند و ممکن است زندانی شوند.”

به گزارش بی بی سی، آقای سینگ در یک گردهمایی وقتی در مورد امنیت زنان صحبت می کرد به این مسئله اشاره کرده و همچنین گفته است که زنان باید فنون دفاع از خود را یاد بگیرند و اسپری فلفل و چاقوهای کوچکی را باخود حمل کنند.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

اما به گفته یک حقوقدان این سخنان از روی ناآگاهی از قوانین هند بیان شده است زیرا به هیچ وجه چنین قانونی وجود ندارد و مقامات باید از این گونه اظهارات خودداری کنند.

اظهارات این مقام هندی نه تنها باعث خشم بعضی از کاربران شبکه‌های اجتماعی شده بلکه بسیاری هم با طنز و شوخی به آن واکنش نشان داده اند. ازجمله کاربری نوشته است که “اگر مردی چشمک بزند سرنوشتش چه خواهد بود” و یا این که “به زودی فروش عینک بالا خواهد رفت.”

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا