مجله تفر یحی آموزشی

مدیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله Reviewed by Momizat on . مدیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله   پسر 15 ساله در کُری‌خوانی با دوستانش کانالی را در فضای مجازی راه اندازی کرد که در این سایت مطالب غیر اخلاقی منتشر مدیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله   پسر 15 ساله در کُری‌خوانی با دوستانش کانالی را در فضای مجازی راه اندازی کرد که در این سایت مطالب غیر اخلاقی منتشر Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » مدیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله

مدیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله

مدیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله

 

پسر 15 ساله در کُری‌خوانی با دوستانش کانالی را در فضای مجازی راه اندازی کرد که در این سایت مطالب غیر اخلاقی منتشر می‌کرد.

مجازی پسر 15 ساله، مدیر یک کانال غیر اخلاقی

دیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، در پی رصد و پایش شبکه‌های اجتماعی مجازی توسط کارشناسان پلیس فتا، کانالی در یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی با محتویات غیر اخلاقی شناسایی شد.

 

با شناسایی این کانال، کارشناسان پلیس فتا وارد عمل شده و با انجام اقدامات تخصصی دریافتند که این کانال از داخل ایران مدیریت می‌شود. درنهایت مدیر این سایت که نوجوانی 15 ساله اهل و ساکن اصفهان بود، شناسایی و به پلیس احضار شد.

 

سرهنگ جهانگیز کریمی، معاون اجتماعی استان اصفهان در این باره گفت: متهم پس از مواجه با مدارک و مستندات این پلیس به جرم خود اعتراف کرد. او در بازجویی‌ها بیان داشت برای اینکه در بین دوستانش بتواند خود را ثابت کند و «از آنها کم نیاورد»، دست به این کار زده است.

مدیر یک کانال غیر اخلاقی ، پسر 15 ساله

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا