مجله تفر یحی آموزشی

روستای عجیبی که صورت اهالی آن ذوب میشود ! Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : «سلامتی تاجی است زرین بر سر انسان های سالم که فقط افراد بیمار آن را می بینند» مردم روستای آراراس در برزیل، در حواشی شهر سائوپائولو شاید ب مجله اینترنتی کافه 7 : «سلامتی تاجی است زرین بر سر انسان های سالم که فقط افراد بیمار آن را می بینند» مردم روستای آراراس در برزیل، در حواشی شهر سائوپائولو شاید ب Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » روستای عجیبی که صورت اهالی آن ذوب میشود !

روستای عجیبی که صورت اهالی آن ذوب میشود !

مجله اینترنتی کافه 7 : «سلامتی تاجی است زرین بر سر انسان های سالم که فقط افراد بیمار آن را می بینند»
مردم روستای آراراس در برزیل، در حواشی شهر سائوپائولو شاید بیشتر از دیگر مردم دنیا معنای این جمله را می فهمند و درک می کنند.
بنا بر این گزارش، مردم روستای آراراس از یک بیماری پوستی وراثتی عجیب به نام XP رنج می برند. در این بیماری پوست افراد در مواجهه با نور خورشید مانند کره آب می شود و آسیب های وارده به آن نیز غیرقابل ترمیم است. یک ساعت زیر نور خورشید، مساوی است با از دست دادن بخشی از صورت یا تمام آن.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
روستای آراراس در برزیل تقریبا شبیه شهر ارواح است. مردم روزها از خانه بیرون نمی آیند. تمام پنجره ها و درها بسته است، پرده های خانه کشیده شده و خانه های مردم در تاریکی غم انگیزی فرو رفته است؛ اما شب ها مردم روستا با خیال آسوده از خانه بیرون می آیند. خورشید غروب کرده و خطری آنها را تهدید نمی کند.
این اتفاق شاید شما هم به یاد فیلم سینمایی The others(دیگران) محصول سال ۲۰۰۱ بیندازد. در این فیلم ترسناک «آن» و «نیکولاس» فرزندان خانم گریس استوارت (نیکول کیدمن) به بیماری XP دچار هستند، و باید قوانین عجیب و خاصی را رعایت کنند.
«از رفتن زیر نور خورشید جدا خودداری کنید !»؛ این جمله تنها درمانی است که پزشکان تاکنون برای این مشکل پوستی کشنده تجویز کرده اند، به نظر روش آسانی می آید؛ اما در یک روز آفتابی دل انگیز خورشید همه جا هست.

AndroidOnlineNewsImage.aspx AndroidOnlineNewsImage.aspx AndroidOnlineNewsImage.aspx AndroidOnlineNewsImage.aspx AndroidOnlineNewsImage.aspx AndroidOnlineNewsImage.aspx

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا