مجله تفر یحی آموزشی

دهکده ای در آمریکا که فقط یک نفر در آن زندگی میکند Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : «مونووی» یک دهکده در نبراسکا در ایالات متحده است که تنها یک زن 77 ساله به نام «السی ایلر» در آن ساکن است. او کتابخانه شهر را اداره می کند مجله اینترنتی کافه 7 : «مونووی» یک دهکده در نبراسکا در ایالات متحده است که تنها یک زن 77 ساله به نام «السی ایلر» در آن ساکن است. او کتابخانه شهر را اداره می کند Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » دهکده ای در آمریکا که فقط یک نفر در آن زندگی میکند

دهکده ای در آمریکا که فقط یک نفر در آن زندگی میکند

محبوب کن - فیس نما

مجله اینترنتی کافه ۷ : «مونووی» یک دهکده در نبراسکا در ایالات متحده است که تنها یک زن ۷۷ ساله به نام «السی ایلر» در آن ساکن است. او کتابخانه شهر را اداره می کند که یک ساختمان کوچک با ۵۰۰۰ کتاب است که از همسرش که زندگی خود را به کتاب اختصاص داده بود، باقی مانده است. السی هم چنین شهردار مونووی نیز هست.
سال های اوج مونووی در سال های ۱۹۳۰ بود که ۱۳۰ نفر جمعیت داشت. مونووی مثل بسیاری از جوامع کوچک دیگر جمعیت جوان خود را که برای کار و پیشرفت به شهر می روند، از دست داد. در سرشماری سال ۲۰۰۰ این شهر دو نفر جمعیت داشت، یک زن و شوهر به نام های رودی و السی ایلر. آقای ایلر در سال ۲۰۰۴ فوت کرد و همسرش السی را به عنوان تنها ساکن باقی مانده این شهر تنها گذاشت.

androidonlinenewsimage-aspx
زندگی السی به عنوان شهردار و تنها ساکن شهر سورئال به نظر می رسد. او سالی یک بار مالیات خودش را افزایش می دهد تا بتواند از چهار چراغ خیابان و برخی امکانات اولیه دیگر نگهداری کند. او تنها کسب و کار باقی مانده شهر را هم اداره می کند و در تنها خانه قابل سکونت شهر زندگی می کند. او خودش را به عنوان شهردار انتخاب می کند. مشتریان او از بزرگراه نزدیک شهر یا شهرهای اطراف می آیند.
این شهر یک نمونه افراطی از آن چیزیست که در سراسر آمریکای مرکزی اتفاق افتاده است. کاهش جمعیت حومه شهر در ۵۰ سال اخیر بزرگتری مهاجرت تاریخ امریکا نام گرفته است.

androidonlinenewsimage-aspx

۹۹ total views, 2 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا