مجله تفر یحی آموزشی

دختر 19 ساله ای که پیتزای 500 ذلاری برنده شد و آن را به موسسه خیره اهدا کرد Reviewed by Momizat on . مجله اینترنتی کافه 7 : هانا اسپونر امروز جایزه یک سال پیتزای مجانی معادل ۵۰۰ دلار آمریکا را به موسسه خیریه حمایت از جوانان بی خانمان بخشید. اسپونر که امروز به ه مجله اینترنتی کافه 7 : هانا اسپونر امروز جایزه یک سال پیتزای مجانی معادل ۵۰۰ دلار آمریکا را به موسسه خیریه حمایت از جوانان بی خانمان بخشید. اسپونر که امروز به ه Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » دختر 19 ساله ای که پیتزای 500 ذلاری برنده شد و آن را به موسسه خیره اهدا کرد

دختر 19 ساله ای که پیتزای 500 ذلاری برنده شد و آن را به موسسه خیره اهدا کرد

مجله اینترنتی کافه 7 : هانا اسپونر امروز جایزه یک سال پیتزای مجانی معادل ۵۰۰ دلار آمریکا را به موسسه خیریه حمایت از جوانان بی خانمان بخشید.
اسپونر که امروز به همراه نامزدش بلافاصله بعد از تهیه یک بلیط بخت آزمایی متوجه شد، برنده جایزه یک سال پیتزای مجانی شده است ، بدون لحظه ای درنگ این جایزه را به مرکز کاوه ننت هواس اهدا کرد.

androidonlinenewsimage-aspx
“کاوه ننت هواس” موسسه خیریه و غیر دولتی حمایت از جوانان بی سرپرست در آمریکا است که خدماتی همچون فراهم کردن سرپناه، کلاس های آموزشی و سه وعده اصلی غذایی را در اختیار آنها قرار می دهد.
اسپون با تاکید بر اینکه همیشه می دانسته روزی برنده جایزه بخت آزمایی خواهد شد، گفت: بنظرم درحالیکه عده ای هر شب گرسنه می خوابند عادلانه نیست من یک سال پیتزای مجانی بخورم.
نکته جالب اینکه نامزد این دختر نوزده ساله از او خواسته بود چند وعده از پیتزای مجانی را برای خودشان نگه دارد که پس مخالفت هانا، تمامی جایزه به خیربه اهدا شد.

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا