مجله تفر یحی آموزشی

توصیه های جدید رهبر انقلاب به علم الهدی چه بود؟؟؟ Reviewed by Momizat on . توصیه های جدید رهبر انقلاب به علم الهدی چه بود؟؟؟   حجت الاسلام سید محمدحسین طباطبایی در خصوص حال و هوای محفل انس با قرآن کریم در محضر مقام معظم رهبری اظها توصیه های جدید رهبر انقلاب به علم الهدی چه بود؟؟؟   حجت الاسلام سید محمدحسین طباطبایی در خصوص حال و هوای محفل انس با قرآن کریم در محضر مقام معظم رهبری اظها Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » توصیه های جدید رهبر انقلاب به علم الهدی چه بود؟؟؟

توصیه های جدید رهبر انقلاب به علم الهدی چه بود؟؟؟

محبوب کن - فیس نما

توصیه های جدید رهبر انقلاب به علم الهدی چه بود؟؟؟

 

حجت الاسلام سید محمدحسین طباطبایی در خصوص حال و هوای محفل انس با قرآن کریم در محضر مقام معظم رهبری اظهار داشت: امسال هم این توفیق حاصل شد که در این جلسه نورانی که هرساله در آغاز ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود به‌همراه ابوی شخصاً خدمت رهبر معظم انقلاب رسیده و از نور معنویت ایشان مستفیض شویم.توصیه‌های جدید رهبر معظم انقلاب به سید محمدحسین طباطبایی (علم‌الهدی) چه بود؟

وی همچنین افزود: معظم‌له در حال و احوال‌پرسی کوتاهی که با ما داشتند به‌طور خاص ضمن تأکید بر لزوم توجه به تداوم دروس حوزوی از وضعیت حفظ و مرور قرآنی بنده سؤال فرمودند که گفتم به‌لطف الهی مسلط هستم و برنامه روزانه قرائت و تداوم حفظ را با جدیت دنبال می‌کنم.

نابغه قرآنی کشور ادامه داد: همان جا خدمت ایشان عرض کردم که علاوه بر برنامه‌های ثابت قرآنی در مؤسسه جامعة القرآن الکریم در شهر مقدس قم، برنامه‌های متناوبی هم در داخل و حتی خارج از کشور دارم و در محافل نورانی قرآن شرکت می‌کنم.

وی گفت: حضرت آقا بر مسئله مرور محفوظات قرآنی تأکید داشتند که بنده هم عرض کردم علاوه بر این امر که در برنامه روزانه‌ام است به‌صورت جدی چند سالی است که بر روی فقه روایات و نیز فقه قرآنی متمرکز هستم.

قائم‌مقام مؤسسه جامعة القرآن الکریم و اهل البیت(ع) همچنین بیان کرد: در ادامه مقام معظم رهبری خطاب به بنده فرمودند که “قدردان این حفظ کل قرآن باشید و بدانید که کار بزرگی انجام می‌دهید و هیچ‌وقت از این مهم غفلت نکنید، ضمن آنکه به‌طور جدی به درس و بحث حوزوی‌تان برسید”.

وی افزود: البته ما هروقت که خدمت ایشان می‌رسیم همین مباحث را مورد تأکید قرار می‌دهند و با لطف و محبت خود همواره جویای احوال و برنامه‌های قرآنی ما هستند.

طباطبایی ملقب به علم‌الهدی گفت: حقیقتاً این جلسه قرآنی در محضر ایشان یکی از بهترین و معنوی‌ترین محافل قرآنی در کل کشور و بلکه جهان اسلام است که امسال یک ویژگی دیگر داشت و آن هم این که علاوه بر قاریان ایرانی، قاریان مصری نیز در جلسه حضور داشتند و مقام معظم رهبری به‌ویژه بر تداوم برگزاری محافل قرائت و تدبر در آیات قرآن در سراسر کشور تأکید کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

توصیه های جدید رهبر انقلاب به علم الهدی چه بود؟؟؟

 

201 total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا