مجله تفر یحی آموزشی

تلف شدن گوزن باردار +ازبین رفتن گونه های حیات وحش Reviewed by Momizat on .   تلف شدن گوزن باردار +ازبین رفتن گونه های حیات وحش متاسفانه باخبر شدیم که گوزن باردار که در باغ وحش خرم آباد نگه داری می شد؛ توسط بازدیدکنندگان مورد حمله   تلف شدن گوزن باردار +ازبین رفتن گونه های حیات وحش متاسفانه باخبر شدیم که گوزن باردار که در باغ وحش خرم آباد نگه داری می شد؛ توسط بازدیدکنندگان مورد حمله Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار گوناگون » تلف شدن گوزن باردار +ازبین رفتن گونه های حیات وحش

تلف شدن گوزن باردار +ازبین رفتن گونه های حیات وحش

گوزن باردار در خرم آباد تلف شد + عکس

 

تلف شدن گوزن باردار +ازبین رفتن گونه های حیات وحش

متاسفانه باخبر شدیم که گوزن باردار که در باغ وحش خرم آباد نگه داری می شد؛ توسط بازدیدکنندگان مورد حمله و پرتاب سنگ قرار گرفته است و در حین فرار با حفاظ اطراف برخورده کرده و دچار شکستگی گردن شده و تلف شده است.

به دنبال مرگ یک گوزن زرد باردار در باغ وحش کاسیت خرم‌آباد، ابراهیم توکلی مدیرکل دامپزشکی استان لرستان ضمن ابراز تاسف از مرگ این گوزن زرد گفت:

گوزن زرد ایرانی باردار باغ وحش که توسط بازدیدکنندگان مورد پرتاب سنگ قرار گرفته بود در حین فرار به شدت به فنس برخورد کرد و دچار شکستگی گردن شد که متاسفانه با تنفس مصنوعی هم نتوانستیم این گونه باارزش و در خطر انقراض و جنین نارسش را نجات دهیم.پ

گوزن زرد ایرانی باردار باغ وحش که توسط بازدیدکنندگان مورد پرتاب سنگ قرار گرفته بود در حین فرار به شدت به فنس برخورد کرد و دچار شکستگی گردن شد که متاسفانه با تنفس مصنوعی هم نتوانستیم این گونه باارزش و در خطر انقراض و جنین نارسش را نجات دهیم.

گوزن باردار در خرم آباد تلف شد + عکس
مدیرکل دامپزشکی استان لرستان در پاسخ به این سوال که چرا مسئولان سازمان محیط زیست، دامپزشکی استان را در این زمینه مقصر می دانند؟ گفت:
گوزن باردار در خرم آباد تلف شد + عکسنگهداری از گونه های حیات وحش در محدوده وظایف دامپزشکی نیست! وظیفه دامپزشکی، تشخیص و درمان بیماری است.

 

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

شما برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید .

بازگشت به بالا