مجله تفر یحی آموزشی

گفتگو با احمد عابدینی+خبر رتبه بندی معلمان در سال ۹۶ Reviewed by Momizat on . گفتگو با احمد عابدینی+خبر رتبه بندی معلمان در سال 96 معاون شورای عالی آموزش و پرورش از اجرای رسمی طرح رتبه بندی در سال 96 و با توجه به دو نظام سنجش صلاحیت و طرح گفتگو با احمد عابدینی+خبر رتبه بندی معلمان در سال 96 معاون شورای عالی آموزش و پرورش از اجرای رسمی طرح رتبه بندی در سال 96 و با توجه به دو نظام سنجش صلاحیت و طرح Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار » اخبار علمی و آموزشی » گفتگو با احمد عابدینی+خبر رتبه بندی معلمان در سال ۹۶

گفتگو با احمد عابدینی+خبر رتبه بندی معلمان در سال ۹۶

محبوب کن - فیس نما

گفتگو با احمد عابدینی+خبر رتبه بندی معلمان در سال ۹۶

معاون شورای عالی آموزش و پرورش از اجرای رسمی طرح رتبه بندی در سال ۹۶ و با توجه به دو نظام سنجش صلاحیت و طرح رتبه بندی خبر داد.

احمد عابدینی معاون شورای عالی ‌آموزش و پرورش :، در خصوص جزئیات رتبه بندی معلمان گفت: طبق روال گذشته افرادی که سابقه کاری کمتر از ۶ سال دارند مشمول این طرح نمی‌شوند. و چنانچه فردی امسال سابقه کاری ۶ سال به بالا داشته باشد به طور قطع جزء این طرح قرار می‌گیرد.
وی عنوان کرد: کسانی که به دلیل فعالیت‌ها و تجربه از یک درجه به درجه بالاتری ارتقا‌ء می‌یابند مشمول طرح شده اما باید امتیاز آنها بر اساس شاخص‌های تعریف شده طرح ارزیابی شود و چنانچه شرایط ارتقای درجه را داشته باشند طرح رتبه بندی برای آنها اعمال شود.
عابدینی با اشاره به اینکه اجرای طرح رتبه بندی در سال ۹۴- ۹۵ به صورت مرحله گذر تعریف شده بود اظهار داشت: این طرح در سال ۹۶ با تغییراتی همراه بوده و از این سال به طور رسمی انجام می‌شود.
وی افزود: در سال ۹۴-۹۵ با حداقل تخصیص اعتبارات طرح رتبه بندی انجام شد. اما در سال ۹۶ در اجرای این طرح دو نظام اصلی مورد توجه است که شامل سنجش صلاحیت و رتبه بندی و بدون این دو طرح رتبه بندی دقیق انجام نمی‌شود.
معاون شورای عالی ‌آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش کار مطالعاتی برای این طرح را انجام داده گفت: بعد از تسلط بر تمامی جوانب طرح به طور قطعی از سال ۹۶ اجرا می‌شود.
وی همچنین در خصوص اینکه چه افرادی مشمول این طرح می‌شوند بیان کرد: طرح رتبه بندی فقط شامل حال کارکنان آموزشی و معلمان می‌شود البته چنانچه فردی با سمت آموزشی استخدام شده باشد و اکنون در قسمت دیگری مامور باشد نیز مشمول طرح رتبه بندی می‌شود اما سرایداران و سایر کارکنان آموزش و پرورش به هیچ عنوان مشمول این طرح نیستند.

۲۱۱ total views, 1 views today

مطالب مرتبط

ارسال یک دیدگاه

بازگشت به بالا